Po totalnej klapie filmu „Polityka”, Patryk Vega wraca z kolejnym filmem. Reżyser tym razem pokaże nam na dużym ekranie najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich i środowisko kibiców. W filmie zagrają prawdziwi piłkarze: Sławomir Peszko i Kamil Grosicki.

Bad Boy – film Patryka Vegi

Patryk Vega mówi o swoim pierwszym razie w CKM – jest szczery do bólu

W filmie zobaczymy też historię jednej z kobiet, o której pisały wszystkie media w ostatnich miesiącach, a mowa tu o Magdalenie Kralce – poszukiwanej przez Interpol. Według Prokuratory, miała dowodzić handlem narkotykowym na masową skalę i kierować grupą przestępczą związaną z kibolami Cracovii.

Dzisiaj Patryk Vega wystosował oświadczenie do polskiej policji. Reżyserowi zależy, aby Magdalena Kralka pojawiła się na premierze filmu.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Polskiej Policji. Jak wiecie, staram się sprowadzić Magdalenę Kraklkę, poszukiwana przez Interpol, na premierę filmu „Bad Boy. (…) Zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina – mówi w filmie Vega.

Patryk Vega studiuje Biblię i oddaje potrzebującym dziesięcinę

Patryk Vega nie musiał długo czekać na odpowiedź policji. Rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, Mariusz Ciarka opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym słyszymy, że Kralka może wrócić do kraju nawet na ich koszt.

Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, gwarantujemy powrót do kraju w pięknym, wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi kontr-terrorystami. Przygotowana też jest już biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby tu w Polsce przywitać. Służba więzienna przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze w luksusowych warunkach z 24-godzinną ochroną, każdy dzień w roku – zapewnił Mariusz Ciarka.

Jak myślicie, czy takie żarty reżysera, jak i policji są na miejscu?