Ostatnio wiele gwiazd odnalazło w sobie talent pisarski. Okazało się, że wydawanie swoich książek jest niezłym biznesem. Tym bardziej, kiedy osoba jest znana, książka szybko staje się bestsellerem. Na sklepowych półkach aż roi się od książek poradnikowych, dietetycznych, kulinarnych, autobiograficznych, czy motywacyjnych.

Anna Lewandowska wydała już trzy książki; „Healthy Mama. Poradnik zdrowej mamy”, „Zdrowe gotowanie by Ann”, „Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”. Małgorzata Rozenek może pochwalić bestsellerami. Nie zabrakło też książki Magdy Gessler i Kingi Rusin, która można powiedzieć zapoczątkowała tę modę i wydając w 2010 roku książkę „Co z tym życiem?”. A ostatnio szeroko komentowaną książką była autobiografia Kuby Wojewódzkiego.

WOW! Ta uczestniczka Tańca z gwiazdami może się pochwalić genialną figurą! (ZDJĘCIA)

Teraz na swoją książkę zdecydowała się Macdemian Girl – Tamara Gonzales Perea. Uwielbiana przez wiele kobiet – blogerka modowa, która znana jest przede wszystkim z barwnego ubioru, a swoich czytelników urzeka tym, że nie potrzebuje drogich ubrań, aby wygląd dobrze.

A czym urzeknie w książce?

Udało nam się porozmawiać z Tamarą po programie „Taniec z gwiazdami”. Co nam zdradziła?