Modivo & eobuwie.pl prezentują wyjątkowe wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie było – pokaz mody online Supervision Fashion Show, stworzony w co-brandzie, podczas którego zaprezentowano kolekcję na sezon wiosna-lato 2021. Projekt ma międzynarodowy charakter i globalny zasięg. Transmisja pokazu odbyła się na stronach Modivo i eobuwie.pl i na kanałach w mediach społecznościowych, a także na kilkunastu rynkach zagranicznych.

Pokaz Modivo & Eobuwie

W Modivo & eobuwie.pl Supervision Fashion Show w charakterze modelek i modeli wystąpiły najgorętsze nazwiska, w tym m.in.: Monika JAC Jagaciak, która otworzyła i zamknęła pokaz, Karolina Pisarek, Sandra Kubicka, a także Jakob Kosel i Piotr Czaykowski, Sebastian Chłodnicki.

Na pokazie zaprezentowane zostały stylizacje marek: Converse, Guess, New Balance, Liu Jo, Iceberg, John Richmond oraz Rage Age. Stworzyły je m.in. topowi styliści z najważniejszych modowych magazynów, m.in. między innymi przez Karlę Gruszecką z Vogue Polska, Karolinę Limbach z Elle, Maję Naskrętską z Glamour i Elle, Amir Dobos z Cosmopolitan z Rumunii, czy stylistę z Vogue Czechoslovakia, którzy podzielili się swoją wizją z wiosenno-letniego sezonu. Monochromatyczne total looki w modnym odcieniu beżu, detale boho i nawiązania do eklektycznych lat 80. i 90., a także komfortowe stylizacje – składające się z najwyższej jakości materiałów dresy, legginsy i bluzy – to główne kierunki nowej kolekcji Modivo i eobuwie.pl. Choć obecna sytuacja nie sprzyja noszeniu wieczorowych kreacji, nie mogło ich zabraknąć na pokazie. Czujemy się w nich wyjątkowo i sprawiają, że bawimy się modą.

Pokaz możecie obejrzeć tutaj.

Wybraliśmy najmodniejsze dodatki z pokazu, które świetnie podkręcą wiosenne stylizacje!

Partnerami technologicznymi pokazu są Mastercard oraz PayU.