Jennifer Lopez (54 l.) na co dzień często nosi dresowe zestawy, które łączy z wygodnymi butami. Jednak zawsze pamięta o ekstrawaganckich dodatkach. Są to zazwyczaj ekstrawaganckie okulary przeciwsłoneczne i elegancka torebka. Zazwyczaj kosztowna.

Jennifer Lopez i nagi Pete Davdison

Jennifer Lopez została sfotografowana w Los Angeles w grafitowym dresie, który odsłaniał jej płaski brzuch. Swój luźny look uzupełniła modnymi butami UGG na pogrubionej podeszwie i brązowymi okularami przeciwsłonecznymi. W ręku zaś dzierżyła torebkę Hermès o wartości ok. 150,000 złotych.

 

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w dresie

Później tego dnia JLo spotkała się ze swoimi nastoletnimi dziećmi Emme i Maxem. Jej córka Emme ujawniła niedawno, że używa zaimków „oni/ich”. Rodzince towarzyszyło kilku ochroniarzy.

Jennifer Lopez w nowej, krótkiej fryzurze

A w zeszłym roku gwiazda szczerze opowiedziała o „poczuciu winy”, jakie nosi za negatywny wpływ, jaki jej sława wywarła na jej dzieci. Zauważyła, że „bycie dzieckiem sławnych rodziców naprawdę nie jest czymś, co wiele osób może zrozumieć i współczuję im z tego powodu, ponieważ nie wybrali tego”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: