Książę Harry (39 l.) to bardzo zapracowany arystokrata, który oprócz wzbudzania kontrowersji, właśnie pracuje nad produkcją swojego pierwszego serialu non-fiction dla Netflix. Pierwsze zdjęcia do show o grze w polo odbywają się w Miami, gdzie książę brał udział w meczu charytatywnym Royal Salute Polo Challenge w Grand Champions Polo Club.

Książę Harry i Meghan ogłosili swoje 2 produkcje dla Netflixa

Na imprezie jego stylowa żona postawiła na biel i beż, on zaś na evencie pojawił się w równie stylowym looku. Ten sprawdzi się zarówno na letnim weselu, randce czy wypadzie ze znajomymi do knajpy. Są tu jacyś mężczyźni ciekawi jego stylu? A może którąś z czytelniczek książę zainspiruje do zakupów ze swoim facetem?

książę Harry Meghan Markle

Książęce inspiracje modowe

Na evencie polo książę Harry postawił na klasykę, która może nie jest niczym odkrywczym, ale na pewno sprawdzonym zestawiem. Książę Harry miał na sobie spodnie denimowe w kolorze białym z charakterystyczną siatką na udach.

Książę Harry i Meghan pozują z fanami w Teksasie

Harry jasne jeasny połączył z zamszowymi trampkami marki Vince – model Pacific Corduroy, które kosztują ok. 900 złotych i możne je kupić przez internet. Do tego założyła jasnoniebieską koszulę i szarą sportową marynarkę. Książę uzupełnił całość okularami przeciwsłonecznymi Finlay Marshall za ok. 850 złotych. Jak oceniacie jego look?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: