Monika Mrozowska (40 l.) przez całą ciąże była aktywna na Instagramie. Aktorka powitała na świecie czwarte dziecko. Jej partner opublikował zdjęcie noworodka na Instagramie i dodał wzruszający opis.

Monika Mrozowska zdradziła imię dziecka. Jest nietypowe

Monika Mrozowska po raz czwarty została mamą

Monika Mrozowska chętnie relacjonowała przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Aktorka nie ukrywała, że nie może doczekać się, by zostać mamą po raz czwarty. Już jakiś czas temu zdradziła na swoim profilu, jakie imię wybrała razem z ukochanym dla nowego potomka. Okazało się, że Mrozowska spodziewa się syna i postanowili dać mu na imię Lucjan.

Monika Mrozowska pokazała brzuszek w zaawansowanej ciąży

Na Instagramie jej partnera, Maciej Auguścik Lipka udostępnił zdjęcie synka chwilę po porodzie. Lucjan przyszedł na świat 19 stycznia. Dumny tata zamieścił wzruszający opis. Przy okazji podziękował Monice za wytrwałość i siłę.

Hello World! Nazywam się LUCJAN ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Czuje wdzięczność i mega spokój. Cytując słowa „znam wreszcie lepszą wersję siebie, niech serce mnie niesie, a ty W nie wlej się – czytamy.

Monika Mrozowska jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuje za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze – dodał Maciej.

Internauci w komentarzach gratulowali świeżo upieczonym rodzicom powiększenia rodziny.

  • Brawo.

  • Cudo.

  • Idealnie, 3 miesiące po Nenie. Gratulacje kochani – napisała Lara Gessler.

  • Dużo zdrowia.

  • Lucek jesteś super – czytamy.

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ciężarna Monika Mrozowska pije bezalkoholowego SZAMPANA. „To zdjęcie jest społecznie szkodliwe”

Monika Mrozowska w ciążowej sesji. Ma już spory brzuszek!

Monika Mrozowska oskarżona o DEPRAWOWANIE dzieci – poszło o kusy kostium kąpielowy