Monika Mrozowska (40 l.) z pewnością nie spodziewała się, że niewinnym zdjęciem przedstawiającym rodzinne popołudnie rozpęta prawdziwą burzę w komentarzach. Aktorka pokazała fotkę, na której widać – jak w stroju kąpielowym idzie przez las. Internautka  zarzuciła jej, że nie powinna w takim stroju występować przed nieletnimi pociechami. Monika postanowiła odpowiedzieć i kilkoma słowami zamykała usta oskarżającej ją Internautce. Co napisała?

Monika Mrozowska pokazała jak NAPRAWDĘ wygląda jej brzuch po trzech ciążach (FOTO)

Monika Mrozowska oskarżona o deprawowanie dzieci?

Monika Mrozowska jakiś czas temu pokazywała, jak naprawdę wygląda brzuch kobiety po trzech ciążach (więcej TUTAJ). Mimo, że aktorka prowadzi zdrowy tryb życia, ćwiczy jogę i dba o siebie – to ciąże odbiły się na jej sylwetce, czego Monika nie ma zamiaru ukrywać. Już wcześniej z tego powodu oberwało się jej od Internautów, a teraz jedna z nich postanowiła oskarżyć ją o deprawowanie dzieci. Kością niezgody został… wycięty kostium kąpielowy.

Mrozowska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, że w stroju kąpielowym idzie przez las z dziećmi. Z opisu jasno wynika, że całą rodziną wybrali się nad rzekę, by się ochłodzić.

Monika wystąpiła w czarnym kostiumie jednoczęściowym, który był mocno wycięty na plecach i pośladach. Kostium podkreślił smukłą i wysportowaną sylwetkę Mrozowskiej.

Taka droga prowadzi nad rzekę. Nad rzekę z ciepłą jak zupa wodą i mikro plażą z żółtego piasku – podpisała zdjęcie Monika.

Internauci zachwycali się sylwetką Moniki i w komentarzach posypały się słowa uznania dla jej formy – Monika z pewnością jest gotowa na lato.

Fajna taka mama 40-tka! Od jutra nic nie jem.

Jak osiągnąć taką boską figurę? – czytamy pod zdjęciem.

Monika Mrozowska odpowiada na zarzuty dotyczące dzieci

Jednak figura Moniki nie na wszystkich zrobiła wrażenie. Internautka zwróciła Mrozowskiej uwagę, że nie powinna paradować przy dzieciach w tak skąpym stroju. 

Zazwyczaj chodzimy się kąpać w kombinezonach, ale tym razem, specjalnie do zdjęcia, założyłam kostium kąpielowy – odpowiedziała Monika w komentarzach.

Jednak komentarz na tyle dotknął Monikę, że postanowiła poświęcić odrębny wpis na ten temat. Mrozowska już wcześniej mówiła na Instagramie więcej na temat hejtu i zachęcała kobiety, by przestały „być dla siebie wilkiem” a zaczęły się bardziej wspierać. Widać, że ta uwaga musiała ją mocno dotknąć.

Kostium kąpielowy. Kto by pomyślał, że może wzbudzić tyle emocji. (…) Jestem aferzystką, bo moje dzieci wiedzą jak wyglądam w stroju kąpielowym. Uwaga! Wiedzą jak wyglądam NAGO!!! Karmiłam je PIERSIĄ ! W dodatku NAGĄ również! Jaki mają do tego stosunek? NATURALNY!!!! Jeżeli ktoś ma ochotę kąpać się w koszulach, kalesonach, czy kitlach, to jest jego osobisty wybór. Mój jest INNY. I jak mi przyjdzie na to ochota, to wskoczę do tej rzeki nawet na golasa – napisała.

View this post on Instagram

Kostium kąpielowy. Kto by pomyślał, że może wzbudzić tyle emocji. Może gdyby był sam . Wisiał sobie skromnie na jakimś wieszaku, albo wciskał się w ciemny kąt szuflady, to nikt by się tak nie oburzał, ale…kostium nosi się na ciele. Nosi się go tak, że widać nogi, ręce, czasami brzuch, plecy, kawałek biustu i pupę. Różnie się go nosi. Czasami coś się z niego wylewa, czasami coś gdzieś wisi… Zadziwiające jest to, że kostium odkrywający i nogi i ramiona pojawił się w kobiecej garderobie już w latach 20-tych ubiegłego wieku i po 100 latach dalej potrafi szokować😱 A właściwie… ciało w kostiumie. Jestem aferzystką, bo moje dzieci wiedzą jak wyglądam w stroju kąpielowym. Uwaga! Wiedzą jak wyglądam NAGO!!! Karmiłam je PIERSIĄ ! W dodatku NAGĄ również! Jaki mają do tego stosunek? NATURALNY!!!! Jeżeli ktoś ma ochotę kąpać się w koszulach, kalesonach, czy kitlach, to jest jego osobisty wybór. Mój jest INNY. I jak mi przyjdzie na to ochota, to wskoczę do tej rzeki nawet na golasa… P.s. Uważajcie nad Bałtykiem na strażników moralności 😉Najczęściej sami najwięcej mają „za uszami”… Foto: @maciej.a.l #dziśhasztagówniebędzie

A post shared by Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska) on

A Wy jak uważacie, rzeczywiście miała skąpy kostium kąpielowy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Skrytykują Mrozowską za tę wypowiedź o 500zł na dziecko?

Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu

Hejt na Natalię Siwiec za reklamowanie pasty do zębów: „Byle kasa się zgadzała”

Monika Mrozowska pozuje na ściance.

Monika Mrozowska pozuje na ściance, fot. Podlewski/AKPA.

Monika Mrozowska z dzieckiem na imprezie branżowej.

Monika Mrozowska z dzieckiem na imprezie branżowej, fot. Gałązka/AKPA.

Monika Mrozowska wychodzi z telewizji śniadaniowej.

Monika Mrozowska wychodzi z telewizji śniadaniowej, fot. AKPA.