Monika Ordowska jest modelką. Mamy jednak wrażenie, że ostatnio jest bardziej znana jako „dziewczyna Piotra Zelta„. Od pewnego czasu regularnie pojawia się na salonach w towarzystwie aktora. Kilka tygodni temu zadebiutowała tam jako przyszła mama.

W wywiadzie dla portalu Milion Kobiet Ordowska opowiada o tym, jak zarabia się na chleb będąc modelką:

Jeśli naprawdę się czemuś poświęcisz, przejdziesz na dietę, będziesz ćwiczyć, a przede wszystkim będziesz kochać to, co robisz, coraz częściej będziesz słyszeć jak bardzo ludzie lubią z tobą pracować. Nie jest to praca od 8 do 16. Trzeba temu podporządkować całe życie – mówi modelka.

Z drugiej strony Ordowska nie ukrywa, że równolegle obrała inną ścieżkę kariery. Partnerka Zelta studiuje dziennikarstwo:

Nigdy nie myślałam, że do zdjęć będę pozować całe życie. Potraktowałam to raczej w kategorii fajnej przygody, wyjechałam na kontrakt zagraniczny. Rodzice nie byli zachwyceni wybraniem przeze mnie takiej drogi życiowej, zawsze bardzo dbali o to, żebym była dobrze wykształcona, zapewniali mi najlepsze kursy językowe i szkolenia. Teraz już wiedzą, że jest to coś, co kocham i bez czego nie umiem żyć – twierdzi Ordowska.

Cały wywiad z modelką przeczytacie tutaj.

Gorące zdjęcia Moniki Ordowskiej z sesji dla Playboya (od 18 lat).

Monika Ordowska - czy można wyżyć z modelingu?

Monika Ordowska - czy można wyżyć z modelingu?

Monika Ordowska - czy można wyżyć z modelingu?