Monika Richardson ma pracę

568 568

Monika Richardson nie musi się już martwić o etat. Jesienią w TVP 2 ma ruszyć nowy program rozrywkowy pod roboczym tytułem Made in Poland – donosi portal Wirtualne Media. Poprowadzi go gwiazda show Europa da się lubić.

Nowa propozycja telewizyjnej dwójki jest oparta na francuskim formacie Made in France. Będzie mieć konwencję talk-show. Do programu będą zapraszani cudzoziemcy oraz młodzi Polacy, którzy w życie zawodowe wchodzili po zmianie systemu w kraju. Rozmowy będą dotyczyć aktualnych wydarzeń ze świata kultury, sportu i zjawisk społecznych.

W ramówce TVP 2 show ma zająć miejsce poprzedniego programu Richardson. Będzie prawdopodobnie emitowany w sobotnie wieczory.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

16 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

fajnie ze jestes wtelewizji odslaniaj jak najwiecej ciala jestes super

stara krowa z manierami cielaka

Też bym chciała żeby prowadziła DDTVN zamiast okropnej Pieńkowskiej

gość, 01-08-08, 01:11 napisał(a):stara krowa z manierami cielakahmmm, ten komentarz chyba miał pójść do jakiejś strony o zwierzętach, co?

no to spoko:))))

Znaczy nie zatańczyw TzG

Dali juz by spokój z tymi programami robionymi na siłe. Szuczne, ustawione itd. Richardson tez nie lubie sztywna jest strsznie..

fajnie by bylo gdyby tvn wzial ja do dd tvn

Tarja, 31-07-08, 08:58 napisał(a):Nie przepadam za nią ;/ja również

lubię ja 😉

Cola, 31-07-08, 10:18 napisał(a):Ten nowy program będzie bardzo, ale to bardzo podobny do ‘Europa da się lubić’ oOteż mi się tak wydaje…chyba, że będą zapraszać Polaków pracujących na Wyspach xd

Ten nowy program będzie bardzo, ale to bardzo podobny do ‘Europa da się lubić’ oO

Do programu będą zapraszani cudzoziemcy – nie to, żebym była rasistką, ale czyżby gwiazdki ‘Europy da się lubić’ z powrotem nadciągały?

Nie przepadam za nią ;/

czyli będzie praktycznie to samo, tylko inna nazwa.

ooo!!! bardzo bardzo fajnie. uwielbiam ją i jej gazetę “zwierciadło” :))