Muniek Staszczyk w lipcu przeszedł wylew. Na jego nieszczęście, choroba złapała go podczas wyjazdu na koncert Neila Younga i Boba Dylana do Londynu. Zespół T.Love poinformował na Facebooku, że muszą odwołać najbliższe koncerty.

Muniek Staszczyk odwołał koncert

Niestety Muniek musi odwołać jeszcze kolejne koncerty. Nie doszedł do siebie tak szybko, jak wokalista sobie zaplanował:

Miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie – jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klubie Stodoła w Warszawie – oświadczył Staszczyk na Facebooku.

Muniek Staszczyk, lider zespołu T Love, miał wylew

Zapewnia, że do grania koncertów zamierza wrócić w przyszłym roku i wtedy manager ustali nową datę koncertu w klubie Stodoła, a tymczasem skupią się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu.

Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Premiera płyty „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18.10.2019 r. – napisał Muniek. 

Muniek Staszczyk nawrócił się po wizycie w Medjugorie

 Muniek Staszczyk, SK: Koncert „Gramy dla Europy” z okazji 15-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

 

Muniek Staszczyk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA