Pete Davidson (29 l.) wykorzystał swój czas jako gospodarz premiery 49. sezonu „Saturday Night Live”, aby opowiedzieć niemal każdy żart, jaki przyszedł mu do głowy, by siebie ośmieszyć. 

Pete Davidsion wjechał samochodem w dom

Komik poruszył wiele tematów, które krążyły na jego temat w ciągu ostatnich kilku lat, w tym jego szeroko nagłośnione życie randkowe, odwyki, wypadki, „dużego penisa”, Kanye Westa i to, że tak naprawdę wcale nie jest atrakcyjny.

Jestem Pete. Moje życie randkowe nie jest dyskretne. Przynoszę mnóstwo rozgłosu wszystkim z wyjątkiem mojej komedii, śpiewa Pete Davidson w charakteryzacji Ryana Goslinga z „Barbie”.

Mówiąc o Kim Kardashian, Davidson wspomniała o swoim byłym mężu Kanye Westie, który znany był z tego, że podczas romansu z gwiazdą reality show celował w komika.

Zabawny Pete Davidson naśmiewa się z siebie

W zabawnym wideo Pete Davidson mówi także o tym, że jego oczy wyglądają jak „odbyty” i że w normalnym świecie uznawany by był za 3-kę, czyli mało atrakcyjnego mężczyznę. Komik, który słynie z kontrowersji śpiewa także, że kilka razy do roku ląduje na odwyku.

Pete Davidson randkuje z Emily Ratajkowski

Pete Davidson ucharakteryzowany na Kena z filmu „Barbie” śmieje się również z tego, że wygląda jak „ćpun z ulicy” i z tego, że ma problemy psychiczne. Mówi także o swojej chorobie dwubiegunowej. Wszystko udowadnia, że komedia jest tylko komedią i parodiować można wszystko. Na tym właśnie polega komedia, która jest sztuką wyrazu, której nie powinno się cenzurować.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: