W sobotę wieczorem Pete Davidson i jego nowa dziewczyna, Chase Sui Wonders rozbili swój samochód. Uderzyli w dom na jednym z osiedli Beverly Hills.

Pete Davidson spowodował poważny wypadek

Jak donosi serwis TMZ, Pete Davidson jechał mercedesem „z dużą prędkością” około godziny 23:00. Nagle wjechał na krawężnik i przejechał przez chodnik. Davidson podobno uderzył również w hydrant przeciwpożarowy i wpadł w poślizg na trawniku przed domem, po czym uderzył w róg domu.

Pete Davidson usunął wszystkie tatuaże poświęcone Kim Kardashian

Elewacja jednej strony domu została zniszczona i wepchnięta do wewnątrz, zgodnie ze zdjęciami uszkodzeń uzyskanymi na miejscu.

Policja z Beverly Hills potwierdziła The Post, że doszło do wypadku samochodowego i uszkodzenia mienia miejskiego, hydrantu przeciwpożarowego i że w rzeczywistości za kierownicą siedział Davidson.

Pete Davidson przeszedł załamanie nerwowe, „zdemolował przyczepę na planie serialu”

Rzecznik policji odmówił podania dalszych szczegółów, ponieważ dochodzenie departamentu jest w toku. Zarówno Davidson, jak i Wonders wyszli z wypadku bez szwanku.

Oto prawdziwa, nowa dziewczyna Pete’a Davidsona. Nie jest nią Emily Ratajkowski!

Davidson i Sui-Wonders, którzy zagrali razem w horrorze komediowym „Bodies Bodies Bodies” w 2022 roku, właśnie wrócili z wakacji na Hawajach.

Forum

Forum

Forum

/ Forum

Forum

Kauai, HI – *Forum