Pete Davidson i Emily Ratajkowski już wyglądają jak idealna para! Paparazzi przyłapali ich na wspólnym wyjściu zaledwie dwa dni po tym, jak informator powiedział mediom, że się spotykają.

Pete Davidson i Emily Ratajkowski widziani razem

Na zdjęciach uzyskanych przez Page Six widzimy, jak para dopasowała się do siebie, zakładając czarne kurtki puchowe, białe T-shirty i szare spodnie. Emily miała dołączyć do Pete’a, by świętować jego 29.urodziny.

To dopiero para! Emily Ratajkowski podobno randkuje z Petem Davidsonem

Pete podjechał pod nowojorskie mieszkanie modelki swoim SUV-em. Emily wychodząc zauważyła czających się fotoreporterów i to spowodowało, że cofnęła się do budynku, a komik odjechał…

Wkrótce potem Ratajkowski ponownie wyszła z mieszkania i wsiadła do Ubera, który zabrał ją do rezydencji na Brooklynie, aby spotkać się z Davidsonem. Tym razem jednak miała w ręku prezent dla solenizanta.

Emily Ratajkowski właśnie przyznała się, że jest biseksualna. A co z romansem z Bradem Pittem?

Davidson spotkał Ratajkowski pod drzwiami budynku, gdzie mocno się uścisnęli. W filmach uzyskanych przez Page Six para śmiała się, obejmując się przed przejściem ciemnym korytarzem. Według niektórych źródeł para podobno ma ze sobą kontakt od kilku miesięcy, wymieniając ze sobą wiadomości, jednak ich związek jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie, ale oboje mają „mocno się ku sobie”.

Emily Ratajkowski arrives at the Vanity Fair Oscar party during the 94th Academy Awards in Beverly Hills, California, U.S., March 27, 2022.,Image: 673514580, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Emily Ratajkowski, Credit line: Ian West / PA Images / Forum

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE*  Forum

Manhattan, NY –  / Forum