W najnowszym odcinku programu Tylko Muzyka. Must be the Music wzięły udział zespoły rockowe, wokaliści oraz multiinstrumentaliści z całej Polski. U nas znajdziesz wszystkie występy, które pojawiły się na scenie wraz z najciekawszymi komentarzami jurorów!

Zobacz więcej: Znamy zwycięzcę 10. edycji Must Be The Music!

Jednymi z pierwszych, którzy pokazali się na scenie byli Hubert, Piotrek i Jacek, którzy tworzą zespół The Cassino. Zagrali dobry rock&roll i porwali publiczność do tańca. Dzięki swojemu występowi przedostali się do następnego etapu.

THE CASSINO z Braniewa. Hubert i Piotrek (znają się od gimnazjum) grają razem od 3 lat i zagrali wspólnie ponad 20 koncertów. W zeszłym roku dołączył do nich Jacek. Grają rock, blues trochę funky. Na naszej scenie zaprezentują utwór „Coming down”.

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

The Cassino

Zaskoczeniem odcinka był Fiper czyli duet disko polo, który z góry wydawał się dostać 4 x NIE. Adam Fitas oraz Mieczysław Pernach zaśpiewali bardzo oryginalnie, dzięki czemu wszyscy jurorzy byli na „TAK”.

FIPER to Adam Fitas oraz Mieczysław Pernach. Tworzą od 1,5 roku w niezmiennym składzie. Jak dotąd nie zagrali żadnego koncertu, ponieważ nadal pracują nad własnym materiałem, który będą chcieli zaprezentować szerszej publiczności! Fiper w utworze "Idzie Stefan". Poszlibyście na ich koncert?

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Fiper

Zobacz więcej: UBIERZ SIĘ JAK PAULINA SYKUT

Kolejną artystką, która pojawiła się na scenie była Magdalena Chołuj. Dziewczyna od ponad trzynastu lat uczy się wokalu. Wykonała piosenkę Czerwonych Gitar Powiedz stary, gdzieś ty był. Mimo talentu i techniki, niestety nie przykuła uwagi jurorów. Ela Zapendowska powiedziała, że:

To jest wszystko takie plastikowe, ja tego nie mogę słuchać. Tam nie ma nic z ciebie!

Piosenkarka swoim wykonaniem podzieliła jury, ponieważ panowie stwierdzili, że jej występ bardzo się im bardzo spodobał.

Na naszej scenie dziewiętnastolatka z Morawicy niedaleko Kielc, czyli Magdalena Chołuj. Magdalena jest studentką. Od 13 lat uczy się wokalu w Młodzieżowym Domu Kultury w Kielcach. Reprezentuje go na konkursach, festiwalach i koncertach. Tym razem w programie #MBTM11 Magdalena wykona utwór z repertuaru zespołu Czerwone Gitary "Powiedz stary, gdzieś ty był".

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Magdalena Chołuj

Następnym zespołem, który wystąpił na scenie Must Be The Music, był Deadly Plants. Niestety, ich wykonanie piosenki Misirlou z repertuaru D. Dale’a & His Del-Tones przypadło do gustu jedynie Korze, która skomentowała występ w kilku słowach:

Za co tak? Ładne, podoba mi się. Od razu się dobrze poczułam. Oczywiście jesteście nieporadni, ale wybór, wygląd – to mi się podoba!

Tych czterech młodych showmenów, którzy żyją jak gdyby przenieśli się prosto z czasów ery rock’n’rolla to Deadly Plants!!!Nazwa zespołu to hołd dla pradawnych, tajemniczych, krwiożerczych roślinek. Grają instrumentalną i energiczną mieszankę dzikiego Rhythm&Blues’a oraz egzotycznego Rock’n’Rolla z dodatkiem amerykańskiego SurfRocka z przełomu lat 50/60tych.Przygodę z publicznymi występami rozpoczęli od koncertów na gdańskiej starówce, teraz na naszej scenie, wykonają utwór "Misirlou" z repertuaru D. Dale’a & His Del-Tones.

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Deadly Plants

Zespół HOYRAKY, który pojawił się na scenie, pochodzi ze Wschodu i gra zakręcony rock&folk. Piosenka muzyków bardzo spodobała się publiczności! Jury zadecydowało jednogłośnie: 4xTAK! Kora skomentowała wykonanie mówiąc, że:

Trochę groch z kapustą. Ale każdy element był super.

HOYRAKY to paczka ludzi pozytywnie zakręconych, którzy lubią ze sobą grać. A w duszy im gra muzyka tradycyjna. Na naszej scenie zaprezentują utwór "Zadumaju".

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

HOYRAKY

Katarzyna Antosz przyjechała do MBTM, aby odszukać ojca z którym straciła kontakt. Jej wykonanie Say Something z repertuaru A Great Big World i Christiny Aguilery podzieliło jury. Ela powiedziała, że:

Końcówka była tak fałszywa, że nie mogłam dać tak!

Natomiast Adam Sztaba powiedział:

Ja mam wrażenie, że pani nie do końca wiedziała, po co pani tu jest.

Kora i Tymon Tymański domagali się przepuszczenia wokalistki. Dodatkowo publiczność stała murem za młodą piosenkarką. Oby jej marzenia odnośnie znalezienia ojca w końcu się ziściły!

Katarzyna Antosz uczy się w 3 klasie technikum. Uwielbia gotować i wykonywać naczynia z gliny. Kasia została Miss Talent 2014 na etapie regionalnego konkursu Miss Polski Ziemi Świętokrzyskiej. Ma 19 lat a nam zaprezentuje utwór „Say Something” z repertuaru zespołu A Great Big World & Ch. Aguilery.

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Kasia Antosz

Kolejnym wokalistą, który pojawił się na scenie był Krzysztof „Elvis” Ster, który zaśpiewał piosenkę Elvisa Presleya It’s Now Or Never. Według Tymona, piosenkarz bardzo dobrze naśladuje legendarnego króla Rock&Rolla, a Kora stwierdziła, że:

Pan jest swoisty, jedyny w swoim rodzaju – nic dodać, nic ująć.

Krzysztof Ster „Elvis” muzyk, instrumentalista, śpiewak, aktor, wodżirej, DJ, konferansjer, kierowca, pasjonat i kolekcjoner zabytkowej motoryzacji, posiada jedyną w Polsce Big Yellow Taxi z Nowego Yorku. Na naszej scenie w utworze „It`s Now Or Never” z repertuaru E. Presleya.Jak Wam się podoba to wykonanie?

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Krzysztof Ster „Elvis”

Następną wokalistką, która pojawiła się w programie, była Ania Karczmarczyk, która chodzi do trzeciej klasy technikum. Wykonała piosenkę I Have Nothing z repertuaru Whitney Houston.

Na naszej scenie Ania Karczmarczyk. Anna dorywczo prowadzi imprezy, eventy i promocje. Chodzi do 3 klasy technikum. Marzy o skoku ze spadochronem. dziś zaprezentuje nam „I Have Nothing” z repertuaru W. Houston.Co myślicie?

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Ania Karczmarczyk

Silesia Singers z Żywca zaśpiewali utwór Płonąca stodoła z repertuaru Czesława Niemena w wersji A cappella! Wykonanie bardzo spodobało się publiczności oraz jury, które prawie jednogłośnie dało im szansę występu w następnym etapie. Jedynie Kora powiedziała, że:

Nie za dobre były te aranże. Dużo pracy jeszcze, wspólnego śpiewania.

Choć Adam zdecydował się dać im szansę, to potwierdził słowa Kory:

Musicie pracować nad wykonaniem. Dużo nieczystości tam było.

Silesian Singers z Żywca. Zespół wokalny, który na swoich występach prezentuje szerokie spektrum sztuki wokalnej wykonując największe przeboje muzyki rozrywkowej.Nam zaprezentują utwór „Płonąca stodoła” z repertuaru C. Niemena.Jak Wam się podoba taka wersja tego utworu?

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Silesian Singers

Wykonanie utworu Tiny Turner Golden Eye przez Gabrielę Bohonos nie przypadło do gustu jury. Mimo, że wokalistka próbowała naśladować legendarną piosenkarkę, to decyzja jurorów była jednogłośna: 4xNIE. Ela Zapendowska powiedziała:

To była nieudana kopia i uważam, że to jest naganne.

Natomiast Kora stwierdziła, że:

To jest tak, jakby myszka chciała zaryczeć jak lew.

Gabriela Bohonos "Niqa Jo" mieszka we Wrocławiu.Urodziła się w Lubaniu, to jej miasto rodzinne, tam też się wychowywała i dorastała. Pracuje w transporcie i logistyce. Jest spedytorem międzynarodowym. Natomiast od jakiegoś czasu rozwija się i spełnia, jako trener wokalny, a także wokalistka estradowa. W jej wykonaniu usłyszymy „GoldenEye” z repertuaru T. Turner.Zgadzacie się z werdyktem?

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Gabriela Bohonos

Kolejnym muzykiem, który spróbował swoich sił w programie był warszawski raper AdE. Artysta zaskoczył publiczność doskonałą dykcją i naprawdę dobrym stylem. Adam powiedział, że:

Emisja bardzo dobra, wszystko czytelne.

Tymon potwierdził, mówiąc:

I o to chodzi! Zawsze będę za alternatywą!

AdE ma 30 lat, to warszawski raper z Pragi Południe. Zajmuje się muzyką od 2006 roku. Tworzy hip hop, w którym łączy różne gatunki i czerpie z wielu nurtów muzycznych. Uważa swoja twórczość za rap alternatywny. AdE na scenie #MBTM11 zaprezentuje nam swój kawałek „jest moc”.Poczuliście tą moc?

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

AdE

Jako kolejny wystąpił zespół BLANT. Muzycy wykonali autorską piosenkę Blant. Choć grają ze sobą dopiero od pół roku, ale już zdążyli zagrać 24 koncerty. Jury jednogłośnie zdecydowało 4xTAK.

BLANT zespół istnieje od roku, ale część muzyków współtworzyła wcześniej inny projekt. Zagrali do tej pory 24 koncerty. Luizę możecie kojarzyć z 7 edycji #MBTM. Zagrają autorską piosenkę pod tytułem „Blant”.

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Blant

Kolejnym artystą był Daniel Kędzierski, który zaśpiewał Bo jak nie my to kto. Tymon od razu był na TAK, a Kora choć początkowo nie chciała na tego uczestnika zagłosować, to jednak w końcu dała mu szansę.

Przed Państwem Daniel Kędzierski. Jego pasje to psychologia, rozwój osobisty oraz inteligencja emocjonalna. Dlatego też uczęszcza na różnego typu warsztaty z rozwoju osobistego. Nam zaprezentuje się od strony wokalnej, wykona utwór: „Jak nie my to kto” z repertuaru Mroza FEAT. Tomson.

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Następnymi uczestnikami programu byli Olek Kabaciński oraz Wiesław Iwasyszyn, który znany jest z innego talent-show. Zaprezentowali własną interpretację Highway To Hell z repertuaru zespołu AC/DC. Ich wykonanie bardzo spodobało się jurorom, którzy zdecydowanie zagłosowali na TAK.

Na scenie #MBTM11 Olek Kabaciński –gitara i Wiesław Iwasyszyn – beatbox rockowy.Znają się od 5 lat, zagrali około 30 koncertów. Zaprezentują własną interpretacje "Highway To Hell" z repertuaru zespołu AC/DC. Zaskoczyli Was?

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Olek Kabaciński i Wiesław Iwasyszyn

33-letni Kuba MC Akira Urbański oryginalnie zaśpiewał piosenkę Get Busy, która wykonywana jest przez Seana Paula. Decyzja jury była łatwa do przewidzenia. Ela powiedziała, że:

Za duże nieczystości.

Kora wtórowała mówiąc, że:

Jest pan uroczy. Nic nie zrozumiałam, nic mi nie przeszkadza. Jest Pan świetnym aktorem!

Kuba „MC Akira” Urbański mieszka w centrum Łodzi. Urodził się w Laperlancie (Finladia). Zawodowo zajmuje się organizacją imprez oraz cateringiem. Gotuje dorywczo oraz występuje jako muzyk na wieczorkach dla samotnych starszych osób. Tym razem dla większej publiczności wykona utwór "Get Busy" z repertuaru S. Paula.

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Kuba „MC Akira” Urbański

Ostatnim zespołem jaki wystąpił na scenie był Chassis, który zagrał autorską piosenkę I Won’t Let You Down. Zespół od lat jest znany na rynku muzycznym. Ich wykonanie bardzo spodobało się jurorom. Muzycy otrzymali 4xTAK! Adam Sztaba powiedział, że:

Wymarzona dla mnie sytuacja w tym programie – świetny zespół z własnym repertuarem.

Chassis grają razem od 1999 roku. W zespole było wiele roszad, ciężko przez to było związać koniec z końcem, aby wszystko zaczęło grać jak należy. Zagrali około 300-400 koncertów. Teraz na naszej scenie #MBTM11 zagrają własny utwór "I Won't Let You Down". #panłydka #januszemetalu #januszepolsatu

Opublikowany przez Tylko muzyka na 20 marca 2016

Chassis

Czy trzeci odcinek MBTM był lepszy od ostatniego? Posłuchaj i porównaj!

Kto Wam się najbardziej podobał? Komu kibicowaliście? Czy zgadzacie się ze wszystkimi werdyktami jury?


Must be The Music 11: Posłuchaj wszystkich uczestników!

Adam Sztaba

Must be The Music 11: Posłuchaj wszystkich uczestników!

Ela Zapendowska

Must be The Music 11: Posłuchaj wszystkich uczestników!

Kora

Must be The Music 11: Posłuchaj wszystkich uczestników!

Tymon Tymański

Must be The Music 11: Posłuchaj wszystkich uczestników!

Tylko Muzyka. Must Be The Music