Sandra Kubicka (24 l.) w ubiegłym roku zaręczyła się z Cedrikiem Gervaise, francuskim DJ-em.

Sandra Kubicka o szczegółach rozstania: ZDRADZAŁ mnie przez CZTERY lata

Para była razem przez 4 lata. Planowali wspólną przyszłość. Były przepiękne, romantyczne zaręczyny, a potem… rozstanie. Sandra dowiedziała się, że jej narzeczony zdradzał ją i postanowiła zerwać zaręczyny.

Od tamtego czasu modelka spotykała się z kilkoma chłopakami. Teraz jej życie uczuciowe zostało wzięte przez lupę przez jedną z użytkowniczek Instagrama. Na profilu Kubickiej wywiązała się ostatnio dyskusja na temat związków Sandry. Zaczęło się od komentarza jednej z fanek:

Nie jest Ci wstyd jako Kobiecie zmieniać często tak facetów? Byłaś w oczach ludzi fajna laską.. a teraz przez to że zmieniasz ciągle facetów i wszystkich kochasz. zle to jest odbierane przez innych ludzi??? Nie masz tak wrażenia ze przez depresję i smutny czas po rozstaniu łapiesz sie wszystkiego kto podchodzi do Ciebie? Ze przez to zapomnisz co jest prawdziwa miłość i szacunek do samej siebie? – zapytała dziewczyna.

Modelka opowiedziała:

nie, a Ty ? – odpisała Sandra.

Sandra Kubicka ROZSTAŁA SIĘ z narzeczonym? Miała już wybraną SUKNIĘ ślubną

ja na szczęście nie mam powodów do wstydu.. braku szacunku do swojego ciała.. I swojej duszy.. I żaden koleś się mną nie bawi dzięki Bogu i wiem co to prawdziwe miłość – napisała w odpowiedzi internautka.

Co na to Sandra?

super brawo Ty – skwitowała gwiazda.

Do dyskusji zaczęły się włączać inne osoby:

często? Przeciez Sandra ma dopiero 24 lata, nie ma męża, dzieci, to jest ten czas, aby szukać tego jedynego! Nie będzie na siłę z facetem, bo tak wypada, nie ten, bedzie nastepny – napisała inna fanka.

ale to nie znaczy że ma zmieniać faceta co dwa tygodnie 😉 – skomentowała pierwsza. – i każdego kochać – dodała.

Sandra uznała, że czas już skończyć te nauki na jej profilu:

dobra dzięki za rady 😘 zajmij się swoim życiem – ucięła temat.

Inne kobiety zaczęły bronić Sandry:

wiesz,jak bedzie trafiac na palantow, to jest wskazane nawet co tydzien:), az w koncu znajdzie sie teb jedyny. Ona ma czas na to – podsumowała fanka Sandry.

Dziewczyna nie chciała przyjąć takiego tłumaczenia:

Myślę że jako osoba publiczna.. pokazując że kocha każdego.. I zmienia ciągle facetów.. to trochę słabe… Zły daja przykład młodym dziewczyną.. Ja też jestem atrakcyjną kobietą.. I podrywaja mnie ciągle faceci.. ale to nie znaczy że z każdym mam być.. I pokazać to światu.. Gdzie jest delikatność.. szacunek.. prawdziwa kobiecość..? Dzisiaj mam wrażenie że świat jest taki pusty.. że nie widzi.. braku szacunku… I nie ma logicznynego myślenia.. tylko liczy się goła pupa które daje lajki lub typek obok i nie ważne czy go kocham.. ważne że jest… Masakra. ale skończyłam temat.. bo jesteście zaostrzenie w tych publicznych ludzi jak w Boga.. I nie macie swojego myślenia.. tylko idziecie za tym pustym światem.. bo ładnie wygląda na zdjęciach.. a tak jest mega pusty.. 😉 Pozdrawiam wszystkich serdecznie – nie poddawała się internautka.

Inne fanki też nie zamierzały kończyć dyskusji:

Sandra Kubicka w czarnych włosach. Fani: nie farbuj się NIGDY!

nie jest Ci wstyd jako kobiecie tak pisac drugiej kobiecie i sugerować że się nie szanuje? – dopytywała inna internautka tę, która wywołała temat.

Inna dodała:

a od kiedy kobiecie coś nie wypada? A szczególnie szukać tego jedynego? Twoim zdaniem powinna siedzieć w domu i modlić się o to, że pewnego dnia książę sam zapuka do jej drzwi ? To ona wyznacza granice dla siebie, a tobie nic do tego – denerwowały się fanki Sandry Kubickiej.

Myślicie, że ludzie mają prawo do pouczania znane osoby, co te powinny robić, a czego nie?

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA