Sandra Kubicka, a teraz Sandra Milwiw-Baron, znana z wielu pokazów w USA w latach nastoletnich. W Polsce robi karierę głównie dzięki współpracom, własnej firmie cateringowej i opowiadaniu o swoim życiu na social mediach. 

Sandra Kubicka o wychowywaniu syna z dala od zgiełku miasta: „Chcę żeby był brudny, w piasku”

Nawiązuje do Blanki Lipińskiej?

Niedawno na świat przyszedł jej syn Leon, którego ojcem jest Aleksandr Milwiw-Baron. Związek z gitarzystą budził wiele kontrowersji ze względu na dość rozwiązłą przeszłość mężczyzny. Sandra również miała już za sobą poważne związki, gdyż nie wyszło jej z dwoma narzeczonymi.

Ostatnio Kubicka razem ze świeżo upieczonym mężem pojawiła się po raz pierwszy po porodzie na imprezie medialnej, a dokładnie na evencie Amazona, który był połączony z pokazem Paprocki&Brzozowski. Jak można było się tego spodziewać, dziennikarze zabijali się o wywiad z celebrytką.

Sandra Kubicka przerwała milczenie po zniknięciu: „Przechodzę najtrudniejszy okres w życiu”

Aby uniknąć niewygodnych pytań, poprosiła managerkę, aby przed wywiadem dała wytyczne dziennikarzom, o co mogą się zapytać, a o co nie. Jej managerka była na tyle sprytna, że jeszcze dowiedziała się, jakie będą zadawane konkretne pytania. 

Wiedzieliśmy, jakie pytania będą nam zadane, ale to już jest wyższy poziom managerstwa. Da się uniknąć pewnych tematów, tylko trzeba chcieć, a nie gadać, że się chce i serdecznie każdemu polecam konfrontować się z takimi rzeczami wcześniej, a nie później albo na wizji, bo później są głupie nagłówki, wykorzystywane słowa – tłumaczy gwiazda.

Na tej samej imprezie pojawiła się Blanka Lipińska po raz pierwszy ze swoim partnerem. Chociaż pisarka zapewniała, że to była decyzja Pawła, że w końcu pojawi się publicznie, wielu internautów uważa, że to Blanka go namówiła na wspólną ściankę. Prawdopobnie wiedziała, że na tej samej imprezie będzie ex z żoną.

Blanka Lipińska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Blanka Lipińska tego dnia nie miała łatwo. Niemal w każdym wywiadzie była pytana o Aleksandra Barona: „Czy wiedziała, że będzie na pokazie, czy przywitała się z nim, czy rozmawiała itp.”.

Wielu internatów stwierdziło, że wypowiedź Sandry Kubickiej na InstaStory było aluzją w stronę byłej swojego męża, że ma „nieodpowiednią managerkę”. A Wy jak myślicie? Sandra Kubicka miała na myśli Blankę Lipińską, czy nie?

Eventy psychicznie męczą Sandrę

Kubicka w kolejnej części relacji przyznała, że zawsze szybko ucieka w eventów i kiedy wraca do domu, czuje się energetycznie wycieńczona. Przyznaje, że ciągłe robienie zdjęć, uśmiechanie się, udzielanie wywiadów jest męczące:

Jak wychodzę na takie eventy, to później czuję się jakbym miała kaca, ja jestem normalnie energetycznie wyssana – mówi celebrytka.

Sandra Kubicka wyznaje: „Nikt nie dotyka Leosia, oprócz mnie i Alka”

Sandra i Baron unikają trudnych tematów na wywiadach

Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Blanka Lipińska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA