Sandra Kubicka (24 l.) podzieliła się ze swoimi fanami historią na temat nieuleczalnej choroby, na którą cierpi.

Sandra Kubicka całuje się na imprezie ze swoim chłopakiem (ZDJĘCIA)

Sandra Kubicka jest chora – cierpi na PCOS. Co to jest?

Modelka zdecydowała, że nie będzie dłużej milczeć. Do odważnego wyznania skłonił ją też hejt, jaki Sandra czyta pod swoim adresem. Zdarza się bowiem, że internauci komentują problemy skórne Sandry.

Bardzo długo zastanawiałam się czy o tym napisać czy nie… ale wzięłam pod uwagę ostatni hate wobec mojej osoby, szczególnie na temat mojej cery oraz zapytania dziewczyn więc stwierdziłam, że mogę też wielu kobietom pomóc, które też nie mogą znaleźć odpowiedzi – pisze Kubicka.

Wiemy, jaki jest ulubiony rytuał pielęgnacyjny Sandry Kubickiej

Dalej modelka wyjaśnia, na co choruje:

Zostałam zdiagnozowana z PCOS… dla osób, które nie wiedzą, jest to choroba policystycznych jajników, na którą póki co nie ma lekarstwa i trzeba z tym żyć… ale można zmniejszyć objawy zmieniając styl życia oraz poprzez branie hormonów. U mnie syndrom dał o osbie znać w bardzo szybkim czasie… Zaczęłam tyć z prędkością światła, (17 kg) dostałam trądziku, na kóry nic nie pomaga, brak chęci do życia, brak energii na nic… Najśmieszniejsze jest to, że mój lekarz w USA od miesięcy mówił mi, że nic mi nie jest i wszystko jest super. Kobiety, róbcie sobie badania u wielu lekarzy, nie tylko u jednego – namawia Sandra.

Potem modelka kończy:

Pomimo braku pewności siebie, jaki zawsze miałam, nadal staram się pracować i być sobą. Nie chować się w domu bo mam kilka dodatkowych kilogramów albo pryszczy na twarzy. Jest to bardzo stresujące, a dodatkowo walczenie z resztą świata nie pomaga.

Na Instagramie Sandry Kubickiej BURZA: Nie jest Ci wstyd jako Kobiecie zmieniać często facetów?

Na Story Sandra dołączyła zdjęcia z czasu, gdy ważyła poniżej 50 kilogramów i najnowszą fotkę, na której ma pełniejszą figurę.

Modelka dba o siebie, stosuje różne zabiegi, by utrzymać sylwetkę w ryzach. Wie jednak, że nie jest to proste i wymaga dużego samozaparcia, a przede wszystkim akceptacji swojej słabości.

Życzymy Sandrze wytrwałości i dobrego samopoczucia.