Super Bowl, czyli finał futbolu amerykańskiego w ligi National Football League jest jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. Co roku przyciąga na trybuny i przed telewizory rzesze widzów.

Słodziaki! Behati Prinsloo i Adam Levine wciąż zakochani (ZDJĘCIA)

W przerwie meczu finałowym odbywa się koncert muzyczny. Zaprasza się wtedy najlepszych artystów w kraju, a wystąpienie na tej scenie jest wielkim zaszczytem dla każdego muzyka.

Podczas wielkiego finału wystąpili już: Britney Spears, Michael Jackson, U2, The Rolling Stones, Prince, Bruce Springsteen, Madonna, Lady Gaga, Beyonce, Kate Perry, Justin Timberlake, Rihanna, czy Pink.

Adam Levine ofiarą obrzydliwej plotki. Miał pobić… żonę i dziecko!

Występ na Super Bowl to też spore wyzwanie dla każdego artysty. Z każdym rokiem wyznacza się coraz większą poprzeczkę. Przez kilkanaście minut na scenie trzeba udowodnić, że potrafi się nie tylko śpiewać, ale też zabawić publiczność.

Na pewno nie pokazał tego Adam Levine, lider zespołu Maroon 5. Koncert spotkał się z miażdżącą krytyką. Adamowi zarzucono zbyt małą interakcje z fanami, nudę i bezbarwny występ. Dzienikarze największych światowych gazetach tj. New York Times czy The Guardian nie pozostawili na nim suchej nitki.

Adam Levince zapuszcza brzuch?! (Instagram)

Natomiast wielu fanów zespołu Maroon 5 broni występu Levine’a i jego kolegów. Twierdzą, że koncert nie mógł się udać, ponieważ zespół propozycję wzięcia udziału w show dostał w ostatniej chwili. Powodem była odmowa Rihanny i Pink na kilka miesięcy przed wydarzeniem na znak protestu przeciwko działaniom NFL.

Krytyka wobec NFL nastąpiła trzy lata temu, kiedy jeden z zawodników klęknął na boisku podczas hymnu Stanów Zjednoczonych. Zawodnik w ten sposób chciał pokazać swój sprzeciw wobec dyskryminacji czarnoskórych. Colin Kaepernick zaraz po tym został wyrzucony z drużyny i skrytykowany przez Donalda Trumpa.

Widzieliście już występ Adama Levine’a w finale Super Bowl? CO myślicie?

Najgorszy wstęp w historii Super Bowl! Maroon 5 DAŁ CIAŁA?

Najgorszy wstęp w historii Super Bowl! Maroon 5 DAŁ CIAŁA?