I mamy nowy konflikt w show-biznesie. Wczoraj pisaliśmy o tym, jak Karolina Korwin-Piotrowska i współprowadzący z nią Magiel towarzyski dokopali Marcinowi Najmanowi.

Skomentowali w ten sposób wypowiedź Najmana na temat Nergala.

Wśród słów, jakie padły pod adresem boksera, były między innymi takie hasła: Każda bulwarówka ma generalnie troglodytę z małym mózgiem, któremu da się w ogóle włożyć w usta każde badziewie.

Najman odpowiedział, o dziwo, w zupełnie innym, niż Piotrowska i Kin, tonie:

Inteligentni ludzie potrafią wyciągać wnioski, czytać ze zrozumieniem. Proszę jeszcze raz przeczytać mój felieton i spróbować zrozumieć przekaz. Przykro mi, że nie zrozumieliście państwo mojego przesłania. Nergal jest tchórzem i cynikiem, który kieruje się chęcią zysku, co starałem się w tekście udowodnić – oraz sprowokować go, by pokazał, że jest inaczej. Pani Karolino, a pani nie podczepia się pod gwiazdy?

Pani Karolino, taka nota na marginesie: czy to aby nie jest tak, że to pani próbuje podczepić się pod większe gwiazdy, by wypłynąć? Bo jakże inaczej ocenić pani zachowanie względem chociażby Kasi Cichopek i Edyty Herbuś. Znam zarówno jedną, jak i drugą: atrakcyjne, sympatyczne, inteligentne i serdeczne kobiety. Uderza pani w nie w sposób niesprawiedliwy i niegodny. Mogę mieć tylko nadzieję, że nie jest to wynik kompleksów. – dokończył Najman.

\"\"