Gdy rząd Donalda Tuska objął władze w Polsce, państwowe media (i nie tylko) przeszły niemałą metamorfozę. Jednym z efektów tych działań były także zmiany, wprowadzone w „Pytaniu na śniadanie”. Z porannym, lifestylowym formatem TVP2 musieli pożegnać się wszyscy dotychczasowi prowadzący. Niemniej niektórzy dziennikarze zachowali swoją pracę. W gronie szczęśliwców znalazła się między innymi Agnieszka Dziekan. 29-latka, która dziś zajmuje się przede wszystkim prezentowaniem pogody. Za chwilę jednak zmierzy się z nowym wyzwaniem. Kobieta ma bowiem zastąpić Izabellę Krzan i występować w „Kole fortuny”.

Klaudia El Dursi ogląda swój program i stwierdza: „Od zawsze wiedziałam, że telewizja kłamie”

To ona zastąpi Izabellę Krzan w „Kole fortuny”. Kim jest Agnieszka Dziekan?

Agnieszka Dziekan pochodzi ze Starachowic. Z telewizją związała się już po maturze, wygrywając casting do wrocławskiej telewizji regionalnej. Później przeszła już do firmy na Woronicza. Poza prezentowaniem pogody w PnŚ, pojawiała się w takich programach jak „Dzień dobry Polsko” czy „Lajk!” . Warto jednak wiedzieć, że zanim prezenterka trafiła przed kamerę, była zatrudniona w zakładzie mięsnym, w swoich rodzinnych stronach. Na miejscu nie tylko sprzątała, lecz także prała brudne fartuchy rzeźników.

TV Republika odbiega jakością pracy od TVP? „Muszą pracować na korytarzach”

Ciężko było mi tam oddychać, ślizgałam się na świeżym smalcu. Widząc tak ciężkie warunki pracy, chciałam rozwiązać umowę. Doszłam jednak do wniosku, że wytrwam i przez trzy miesiące pracowałam w takich warunkach – wspominała wschodząca gwiazda TVP.

Jak myślicie, sprawdzi się w nowej roli?

Miał powstać FILM o Dagmarze Kaźmierskiej?! Nowe fakty z jej przeszłości wszystko zrujnowały

Agnieszka Dziekan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agnieszka Dziekan, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Agnieszka Dziekan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA