Naomi Campbell była jednym z najgorętszych nazwisk w modelingu w latach 90. – nie tylko należała do tzw. wielkiej szóstki supermodelek, ale też realnie wpłynęła na pozycję kolorowych kobiet w branży. Gwiazda jest również znana z wybuchowego charakteru, który zaprowadził ją przed oblicze sądu.

Serena Williams ZAMKNĘŁA usta Naomi Cambell, gdy ta zapytała ją o życie prywatne Meghan Markle

Naomi Campbell – włosy

Jak wiele czarnoskórych kobiet, Naomi Campbell boryka się z problemem wypadających włosów. Pomimo olśniewającej urody gwiazda musiała ratować się doczepami i perukami, które tylko osłabiły jej naturalną fryzurę. Okazuje się, że wypadające włosy były problemem również w życiu intymnym Naomi.

Sasa Curcic to jugosławiański piłkarz serbskiego pochodzenia. 48-letni piłkarz zakończył karierę prawie 20 lat temu, jednak dopiero teraz zdecydował się na spisanie wspomnień. A dotyczą one głównie jego miłosnych podbojów – wśród znanych kochanek sportowca pojawia się m.in. Carmen Electra i właśnie Naomi Campbell.

Naomi Campbell w tym stroju wygląda jak kosmitka, ale tak chroni się przed koronawirusem

Nie są to jednak wspomnienia, na które liczyła modelka. Choć piłkarz publicznie oświadczył, że modelka była w łóżku równie dobra, co przed obiektywem, to ogłosił także, iż wszędzie można było znaleźć jej włosy.

Włosy kobiety mnie obrzydzają – napisał piłkarz. A ona zostawiała je na podłodze.

Przypomniał również, jak doszło do ich spotkania.

Przyszedłem na mecz i spotkaliśmy się w loży VIP. Po dwóch tygodniach zaprosiłem ją na imprezę. Była twardą dziewczyną, dlatego musiałem czekać miesiąc – zrelacjonował Curcic.

Naomi Campbell: Nie jem, gdy nie mam ochoty. Modelka przyznaje, że są dni, kiedy tylko pije

Do grona jego kochanek zaliczano m.in. Carmen Electrę, Evę Herzigovą i Naomi Campbell.

 

Naomi Campbell

Naomi Campbell chroni się przed koronawirusem, fot. AKPA

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Naomi Campbell (@naomi)