Naomi Campbell (49 l.) z racji swojego zawodu bardzo dużo podróżuje. Teraz, gdy tak dużo mówi się o koronawirusie, Naomi postanowiła nie ryzykować i pokazała się na lotnisku w stroju, w którym przypominała kosmitkę. Czyżby lansowała modę anty-koronawirus? Zobaczcie sami.

Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem!

Naomi Campbell zabezpieczona przed koronawirusem na lotnisku

Naomi Campbell słynie z tego, że od lat ma obsesję na punkcie czystości i walki z bakteriami. Modelka w jednym z wywiadów przyznała, że zawsze w samolocie ma przy sobie duże opakowanie żelu antybakteryjnego i używa go co chwilę. Gdy na masową skalę wybuchła epidemia koronawirusa, Naomi postanowiła zabezpieczyć się jeszcze bardziej.

Naomi Campbell na okładkach Vogue’a

Campell z racji swojego zawodu nie może wstrzymać podróżowania, ale zamiast tego robi co może – by nie dopuścić do zarażenia swojego organizmu. Modelka pokazała się w ciekawym stroju na lotnisku w Los Angeles a zdjęcie umieściła na swoim Instagramie.

Bezpieczeństwo najważniejsze. Nowy poziom – podpisała zdjęcia Campbell

Naomi Campbell na lotnisku:

Naomi na lotnisku w Los Angeles pokazała się w białym kombinezonie, maseczce na twarzy, goglach, rękawiczkach i zakrywających oczy okularach. Wirus przenosi się drogą kropelkową, dlatego samodzielne noszenie jedynie maseczki nie uchroni przed zarażeniem. Należy zasłaniać również oczy, albo tak jak Naomi wskoczyć w strój anty-koronawirusowy.

Naomi Campbell

Fot.Instagram/naomi

Fani w sekcji komentarzy wydawali się zaskoczeni propozycją modelki na podróżowanie. Pojawiły się głosy zachwytu, jak i takie osoby, które stwierdziły, że Campbell zdecydowanie przesadza.

Jesteś legendą, która jest o krok przed nami

Żyję dla tego widoku

Bardzo Cię kocham, ale wygląda to tak – jakbyś robiła sobie żarty z poważnych spraw

Histeria jest także zaraźliwa. Zaraźliwa nawet bardziej niż wirus – pisali w sekcji komentarzy obserwatorzy Naomi

Naomi Campbell

Fot.Instagram/naomi

Przypomnijmy, że epidemia koronawirusa rozpoczęła się w Chinach – a dokładniej w mieście Wuhan, jednak szybko przeniosła się niemalże na cały świat. Koronawirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową. Zaleca się bardzo częste i dokładne mycie rąk mydłem lub odkażanie płynem na bazie alkoholu.

A Wy, co myślicie o podróżowaniu w takim stroju?

Modelka dobrze zrobiła, czy to już przesada?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Naomi Campbell: Nie jem, gdy nie mam ochoty. Modelka przyznaje, że są dni, kiedy tylko pije

Naomi Campbell królową ŚCIEMY! (FOTO)

Celine Dion przełożyła koncerty. Była badana na KORONAWIRUSA