W 2019 roku światło dzienne ujrzał film „The Hustlers” („Ślicznotki”), w którym Jennifer Lopez (50 l.) zagrała główną rolę. W produkcji wcieliła się w rolę striptizerki z Wall Street, a jej gra spodobała się nie tylko fanom piosenkarki i aktorki, ale też krytykom filmowym. W związku z tym J.Lo nominowano do Złotego Globu w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa.

Jennifer Lopez PŁACZE w samochodzie. Pokłóciła się z narzeczonym (ZDJĘCIA)

Wzruszający wpis Alexa Rodrigueza

Jennifer nie mogło zatem zabraknąć na ceremonii wręczenia nagród. Niestety, nie udało jej się pokonać rywalek w swojej kategorii, ale o Lopez i tak jest głośno po minionych Złotych Globach. A to za sprawą jej dziwnej kreacji od Valentino, którą już okrzyknięto jedną z brzydszych podczas tegorocznej imprezy. Choć stylizacja nie została najlepiej przyjęta, a J. Lo wyszła z gali bez statuetki, to nie może narzekać. Słowa jej narzeczonego, Alexa Rodrigueza (44 l.) powinny podnieść ją na duchu.

Jen, nie potrzeba trofeum, medalu ani odznaczenia, by zidentyfikować prawdziwego mistrza. Jesteś mistrzem dla miliona młodych kobiet, które cię obserwowały, których inspirowałaś i zachęcałaś do robienia niesamowitych rzeczy w swoim życiu. Jesteś mistrzem dla niezliczonej liczby muzyków, tancerzy, aktorek, którzy widzieli i naśladują Twoją pasję, motywację do pracy. (…) Dla wszystkich, których życie codziennie wzbogacasz, jesteś mistrzem. Dla swoich dzieci, rodziny, trenerów, ekipy i dalszej rodziny jesteś mistrzem. Dla wszystkich, których życie codziennie wzbogacasz, jesteś mistrzem. I nigdy tego nie zapomnij – napisał Alex.

Pod jego wpisem nie zabrakło głosów fanów. Bardzo entuzjastycznie zareagowali na jego słowa.

Jesteście tacy słodcy!

Pięknie mówisz o Jennifer. Udowodniłeś, że bardzo ją kochasz.

Inspiracja i zwyciężczyni dla nas wszystkich.

Twoje zachowanie to dowód na to, że miłość w tych czasach istnieje.

Cieszę się, że są na tym świecie jeszcze mężczyźni tacy jak Ty.

Nie zabrakło też komentarza Lopez.

Jesteś dla mnie wszystkim – napisała J.Lo.

ZOBACZ WIĘCEJ:

50-letnia Jennifer Lopez w czerwonym sexy kostiumie i czerwonym Ferrari wraca z siłowni w Wigilię (ZDJĘCIA)

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują powiększyć rodzinę!

Kiedy Ty liczysz, ile zostało w portfelu po świętach, Jennifer Lopez kupuje sobie… TO (ZDJĘCIA)

 

Jennifer Lopez i Alex Rodriquez na Złotych Globach 2019/ fot. FORUM

Jennifer Lopez w sukni od Valentino na Złotych Globach 2019/ fot. FORUM