Choć wydawało się, że „kariera” Natalii Janoszek legła w gruzach po tym, jak Krzysztof Stanowski w 3-godzinnym filmie obnażył prawdę o jej rzekomych dokonaniach i karierze w Bollywood, okazuje się, że samozwańcza celebrytka nie odpuszcza i teraz próbuje swoich sił w Stanach Zjednoczonych.

Natalia Janoszek WSTRZĄŚNIĘTA filmem Stanowskiego!

33-latka na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z imprezy miesięcznika „Maxim” w Las Vegas, którą miała poprowadzić. Internauci szybko odkryli jednak, że Janoszek była po prostu jedną z hostess na wydarzeniu.

Natalia Janoszek nie daje za wygraną. Teraz podbija USA!

Natalia Janoszek pozuje ze statuetką na indyjskim festynie w Kalifornii

Natalia jednak się nie poddaje i dalej brnie w udowadnianie wszystkim jak wielką jest gwiazdą. Po imprezie w Las Vegas Janoszek zawędrowała do Kalifornii, gdzie wzięła udział w festynie zorganizowanym dla indyjskiej społeczności. Na miejscu jeździła po ulicach cabrioletem z naklejką „Natalia Janoszek Bollywood Hollywood Actress” i machała do zgromadzonych na ulicach „fanów”.

Następnie pojawiła się na „Festival of Globe”, gdzie wzięła udział w uroczystym rozdaniu nagród (które jak twierdzi Pudelek są najprawdopodobniej przyznawane za udział w festynie) i pochwaliła się statuetką, na której prócz imienia i nazwiska widniał napis „międzynarodowa ikona Bollywood” w social mediach.

Były menedżer Natalii Janoszek przerywa milczenie: „Jest mega infantylna i myśli tylko o sobie. Po trupach do celu”

IG: nataliajanoszek

IG: nataliajanoszek

IG: nataliajanoszek

IG: nataliajanoszek

IG: nataliajanoszek

IG: nataliajanoszek

IG: nataliajanoszek

pasekkozak