Krzysztof Stanowski od kilku tygodni próbował udowodnić, że kariera Natalii Janoszek w Bollywood jest zmyślona. W piątkowy wieczór pomimo sądowego zakazu wypowiadania się o Janoszek, opublikował kolejny film, tym razem prawie 3-godzinny, w którym wypunktował wszystkie kłamstwa „aktorki”. Materiał dobę później miał już ponad 1,4 mln wyświetleń i uplasował się na 1. miejscu na karcie „Na czasie” w serwisie Youtube.

Stanowski ujawnia brutalną prawdę o Janoszek: „Wywróciłaś się w autobusie 503 i zażądałaś ogromnych pieniędzy”

W swoim materiale nie tylko próbuje udowodnić, że Natalia Janoszek przez lata okłamywała całą Polskę, ale twierdzi też, że „aktorka” cierpi na zaburzenia psychiczne – mitomanię, czyli skłonności do patologicznego kłamstwa i fantazjowania na swój temat poprzez tworzenie nieprawdziwych historii na temat swojego życia, stanu zdrowia czy osiągnieć.

Stanowski wypuścił 3-godzinny film o Janoszek! Uważa, że „aktorka” cierpi na mitomanię

Jak Natalia Janoszek zareagowała na film Stanowskiego? Zamknęła się w domu, korzysta z pomocy specjalisty

W tym samym czasie, gdy internauci nabijają filmowi Stanowskiemu kolejne wyświetlenia, Natalia Janoszek według doniesień mediów zamknęła się w czterech ścianach i znacząco ograniczyła swoją aktywność w social mediach – nie reaguje na zaczepki, nie odpisuje na komentarze, a swoją aktywność ograniczyła do kilku postów.

Jak donosi Pudelek, samozwańcza aktorka jest wstrząśnięta filmem Stanowskiego, a bliscy z jej otoczenia zdradzają, że „stara się robić dobrą minę do złej gry”. Jednocześnie podkreślono, że namówiono celebrytkę do skorzystania z profesjonalnej pomocy:

W obliczu kolejnych ataków Stanowskiego bliscy Janoszek namówili ją, by skorzystała z pomocy specjalisty. Okazuje się, że celebrytka przygotowuje się do sądowej batalii przeciwko dziennikarzowi. Profesjonalne wsparcie może więc być dla niej cenne – podaje Pudelek. – Rodzina i przyjaciele przekonali ją, że warto zwrócić się po profesjonalną pomoc, zwłaszcza że ataki Krzysztofa Stanowskiego nie ustają. Opieka psychologiczna będzie tym cenniejsza, bo Natalia nie zamierza rezygnować z udowodnienia swoich racji i przygotowuje się do sprawy sądowej.

Prócz tego, jak przekazał serwis, Janoszek miała rzekomo stracić wszystkie zaplanowane do końca roku zlecenia oraz współprace reklamowe. Natalia straciła też szansę na prowadzenie programu w telewizji:

Mało tego, okazuje się, że Natalię planowano obsadzić w roli prowadzącej w nowym programie rozrywkowym. Niestety w obliczu afery wspomniana posada przeszła celebrytce koło nosa.

Natalia Janoszek uderza w Stanowskiego. Dziennikarz odpowiada: „Myśli, że może zakneblować mi usta”

pasekkozak

Stanowski nie daje za wygraną. Ujawnia kolejne fakty o Natalii Janoszek

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, Rafał Maserak, SK:, , fot. Michał Baranowski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Baranowski/AKPA