Natalia Klimas (37 l.) w zeszłym roku po raz pierwszy została mamą. Pod koniec lipca na świat przyszła jej córka Zuzia. Aktorka razem z partnerem postanowili powiększyć rodzinę. Teraz Natalia poinformowała na Instagramie, że zostanie mamą po raz drugi. Opublikowała urocze zdjęcie z córką w basenie i pokazała zaokrąglony brzuszek.

OMG! Natalia Klimas pokazała córeczkę. Nie uwierzycie jak ją nazywa

Natalia Klimas spodziewa się drugiego dziecka

Natalia Klimas ma powody do radości. Córka projektantki, Joanny Klimas zostanie mamą po raz drugi. Natalia ma już pewne doświadczenie w tym temacie. Rok temu urodziła córeczkę i teraz zdradziła, że Zuzia będzie miała rodzeństwo.

Natalia Klimas-Bober URODZIŁA córkę!

Natalia opublikowała rodzinne zdjęcie na Instagramie. Pozuje w basenie, w czerwonym bikini i czarnym kapeluszu słomkowym a na rękach trzyma roczną córkę. Jednak to jej brzuch skupił największą uwagę fanów – widać, że jest większy niż zazwyczaj. Opis zdjęcia rozwiał wszystkie wątpliwości.

Ten rok w polskim show-biznesie to prawdziwe Baby Boom, a teraz Natalia dołączyła do grona kobiet, które spodziewają się dziecka.

Jedno na ramieniu. Drugie pod sercem – podpisała urocze zdjęcie Natalia.

W komentarzach nie zabrakło gratulacji od Natalii Siwiec, Agnieszki Hyży, Ani Starmach, czy również ciężarnej Lary Gessler. Internauci zgodnie przyznali, że do tej pory nie było widać – w jakim stanie jest aktorka.

Lara Gessler w ODWAŻNEJ, ciążowej sesji. Pozuje topless w centrum miasta

O jak wspaniale.

Natalko piękna wiadomość.

Gratulacje. A nic nie było widać – pisali Internauci.

Natalia chroni swoje życie prywatne, jednak od czasu do czasu pokazuje na Instagramie córeczkę Zuzię. Być może po porodzie zdecyduje się pokazać kolejne dziecko.

Również gratulujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Natalia Klimas, była partnerka Piotra Woźniaka-Staraka wspomina o sytuacji na Mazurach

Natalia Klimas-Bober URODZIŁA córkę!

Natalia Klimas odsłania ciążowy brzuszek na ostatnich zdjęciach przed porodem

Natalia Klimas pozuje na ściance.

Natalia Klimas, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Natalia Klimas na imprezie branżowej.

Natalia Klimas, fot. Podlewski/AKPA.

Natalia Klimas na ściance.

Natalia Klimas, fot. Kurnikowski/AKPA.