Natalia Szroeder razem z Jakubem Pateckim oraz Mateuszem Trąbką z „Ekipy” Friza, gościła na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zapytał ją o związek z Quebonafide. Piosenkarka zdradziła nawet, że myślała już nad imionami dla swoich dzieci.

Natalia Szroeder i Margaret w sukniach ślubnych! Niczym Britney i Madonna!

Natalia Szroeder u Kuby Wojewódzkiego

Natalia Szroeder została zapytana o to, czy rywalizuje ze swoim chłopakiem. Oboje zajmują się muzyką, chociaż zupełnie innym gatunkiem. Odpowiedziała, że wspierają się i nie mają potrzeby porównywania.

Myślę, że gdyby nam coś takiego groziło, to myślę, że jakieś pierwiastki byłyby odczuwalne teraz lub wcześniej. Nigdy tego nie było. Bardzo za siebie trzymaliśmy kciuki. To jest dla mnie inna skala. Ciężko jest mi się porównywać z rapem, który generuje w tydzień 20 mln wyświetleń, więc robię swoje najpiękniej jak potrafię, staram się, widzę tego efekty, więc pracuję dalej.

Wokalistka wie, że sama ciężko zapracowała na swoje nazwisko. Działała muzycznie i była znana już przed związkiem z Quebo.

Bardzo dużo robiłam i pracowałam, zanim się związałam z Kubą, wiec mam też poczucie własnej wartości. Wiesz, są takie artykuły, gdzie przeczytasz, że jest to chłopak Natalii.

Natalia Szroeder na UROCZEJ fotce z Quebonafide. „Kto to widział, żeby małpę na barana nosić!”

Natalia Szroeder u Kuby Wojewódzkiego

Natalia Szroeder u Kuby Wojewódzkiego fot. Xnews

Natalia otworzyła się też na temat swojego przyszłego dziecka. Zdradziła, że bardzo podoba się jej imię Ryfka, co zdziwiło Wojewódzkiego.

O matko, w Polsce Ryfka? Przecież ona będzie siedziała w ostatniej ławce.

Gwiazda zapewniła jednak, że córka usiądzie w pierwszej ławce, bo będzie charakterna po rodzicach.

Quebonafide dodał zdjęcie z wakacji z Natalią Szroeder. Jak „Romeo i Julia”

Dla chłopców podobają jej się bardziej pospolite imiona.

Bardzo mi się Staszek podoba, no ale mam brata, wiec nie zabiorę mu tego imienia, niech on będzie sam sobie miał to imię. Co mi się podoba? Gabriel mi się podoba.

Natalia Szroeder u Kuby Wojewódzkiego

Natalia Szroeder u Kuby Wojewódzkiego fot. Xnews

Członkowie "Ekipy" i Natalia Szroeder na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

Członkowie „Ekipy” i Natalia Szroeder na kanapie u Kuby Wojewódzkiego fot. Xnews