Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk to influencerka i członkini „Teamu X”. W przeszłości grała w serialu „Szkoła”. Ostatnio w sieci pojawiły się nielegalnie rozpowszechniane filmiki dla dorosłych z jej udziałem. Okazało się, że pracowała na seks-kamerkach.

Wyciekły filmy Natsu dla dorosłych. Członkini Teamu X załamana: „Jest mi potwornie głupio”

Natsu przeprasza i dziękuję fanom za wsparcie

Natsu już wczoraj zabrała głos na Instastories. Powiedziała, że jest przybita sytuacją, żałuje tego i jest to okres w życiu, do którego nigdy nie chciała wracać. Mnóstwo fanów, a także osób ze świata internetu, okazało jej wsparcie. Wypowiedział się m.in. Friz, Boxdel czy feministka i aktywistka Maja Staśko. Powstał nawet hashtag #muremzanatsu.

Natalia opublikowała nowy post na Instagramie. Podziękowała za wsparcie i przeprosiła fanów, których zawiodła.

Bardzo dziękuje za wsparcie, w szczególności najbliższym mi osobom, które są przy mnie w tych momentach. Z perspektywy czasu wiem, że moje wybory w młodości nie były dobre, ale wyciągnęłam wnioski i dzięki temu mogę bardziej docenić to jakim człowiekiem jestem teraz i jak wygląda moje życie. Przepraszam jeśli kogoś z Was zawiodłam. Nie będę się ukrywać ani poddawać, podjęłam decyzję, że idę dalej naprzód, będąc silniejsza o kolejne doświadczenie w moim życiu.
Z góry dziękuje za zrozumienie💖