Natsu, a dokładnie Natalia Karczmarczyk jest obecnie znaną youtuberką. Wybiła się w sieci po dołączeniu do projektu Team X. Wcześniej grała w serialu „Szkoła” w stacji TVN.

Filmy dla dorosłych Natsu

Marcin Dubiel w końcu o tym, jak wygląda atmosfera w DOMU X: „Wróciłem podłamany z Afryki, Stuart wylądował w szpitalu”

Natsu może mieć teraz poważne kłopoty. Dzisiaj wyciekły zdjęcia i nagrania dla dorosłych z jej udziałem. Materiały powstały cztery lata temu. Okazuje się, że Natalia pracowała jako sex workerka.

Youtuberka odniosła się do tego na swoim instastory. Przyznała, że jest załamana i ma mętlik w głowie:

Na pewno wiele osób czeka teraz na moje wyjaśnienie. Ja też uważam, że jestem wam to winna. Na początku chciałabym powiedzieć, że jestem rozbita tą sytuacją, jest mi potwornie głupio i mam straszny mętlik w głowie i jestem pod wpływem emocji. Postaram się wam przekazać to, co mam w głowie, ale może to nie mieć ładu i składu – ostrzega fanów.

Znany Youtuber gorzko o TEAM X. Wytyka im podstawowe błędy, które znowu popełniają

Podkreśla, że taka sytuacja miała miejsce cztery lata temu i jest to okres w jej życiu, do którego nigdy nie chciała wracać. Przyznaje, że żałuje swoich czynów:

Byłam młoda, głupia, omamiona i czasu nie cofnę… Oczywiście rozpowszechnianie tych zdjęć i filmów jest nielegalne, dlatego sprawę zgłosiłam na policję i jest w toku. Ale teraz najważniejsze, co chciałam przekazać. Bardzo chciałabym, żeby wasze postrzeganie mnie poprzez tę sytuację się nie zmieniło. Proszę, abyście dali mi żyć, tworzyć i robić to, co kocham. Dajcie mi tę możliwość. Kocham swoje życie takie, jakie jest i nie chciałabym, żeby się zmieniło. Proszę, aby tego nie rozpowszechniać. Tyle ode mnie – przekazała Natsu.

Natalia Karczmarczyk Fot. Instagram/Natsu

Natalia Karczmarczyk Fot. Instagram/Natsu

Sylwester Wardęga, jak i wielu internautów uważa, że taka afera tylko podniesie popularność, a za kilka dni wszyscy zapomną o sprawie. Można tutaj przywołać historię Marty Linkiewicz, czy Lil Masti. Natomiast może mieć problem z agencją, która prowadzi Team X, czyli Spotlight Agency oraz z reklamodawcami. Jej działania w sieci śledzą bardzo młode osoby. Kiedy Marcin Dubiel był nazywany rasistą po powrocie z Afryki, ta sama agencja chciała go wyrzucić z projektu.

„Pudelek” skontaktował się z agencją Spotlight. Z ich komentarza wynika, że Natalia ma wsparcie ze strony agencji:

Jest to sprawa sprzed kilku lat, ale aktualnie wspieramy ją w podejmowanych przez nią działaniach. Uważamy, że rozpowszechnianie tego jest krzywdzące i nielegalne, sprawę zgłosiliśmy więc do odpowiednich służb – oświadcza „Pudelkowi” agencja.

Marcin Dubiel ociepla swój wizerunek! Fani YouTubera podzielili się na dwa obozy

Natalia Karczmarczyk Fot. Instagram/Natsu

Natalia Karczmarczyk Fot. Instagram/Natsu