Wczoraj wieczorem na antenie TVP1 odbyła się premiera filmu dokumentalnego „Nic się nie stało”, którego autorem jest Sylwester Latkowski. Dokument opisuje procedes pedofilii wśród celebrytów. Film opowiada m.in. historię 14-letniej Anaid, która pięć lat temu popełniła samobójstwo a także przybliża losy tzw. łowcy nastolatek –  Krystiana W. Wszystko miało dziać się w popularnym klubie „Zatoka Sztuki”.

Adam „Nergal” Darski podobnie jak inni celebryci odniósł się do dokumentu na Instagramie.

Radosław Majdan wściekły po „Nic się nie stało”: Nerwy i stres to ostatnie czego moja żona teraz potrzebuje

Nergal komentuje aferę z Zatoką Sztuki

Film dokumentalny „Nic się nie stało” odbił się głośnym echem w mediach, a jego emisja wywołała masę komentarzy. Od rana celebryci publikują swoje sprostowania. W dokumencie pokazano takie lokale, jak Zatoka Sztuki oraz Dream Club mieszczące się w Sopocie. Miały w nich bywać takie osoby jak Adam „Nergal” Darski, Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra czy Natalia Siwiec.

W dokumencie słuchać, jak wypowiada się prezydent Sopotu Jacek Karnowski, który określa Zatokę Sztuki jako „ku***widołek”, który stał się „przykrywką do działań pedofilskich, stręczycielskich czy produkcji prostytutek”.

Adam „Nergal” Darski zabiera głos w sprawie „Nic się nie stało”

Swoje oświadczenie opublikowała Natalia Siwiec, Blanka Lipińska, Kuba Wojewódzki, czy Radosław Majdan. Teraz głos zabrał również Adam Nergal.

Wokalista i gitarzysta Behemotha zamieścił na Instagramie screen jednego z programów informacyjnych, gdzie omawiano film Latkowskiego i zapowiedział, że nie pozostawi tej sprawy. Adam zamierza wyciągnąć konsekwencje za wykorzystanie swojego wizerunku.

Nergal przy okazji podkreślił, że nie uczestniczył w tej aferze kryminalnej. To, że ktoś przebywał w klubie w którym działali pedofile nie znaczy, że miał z tym związek.

Jak się dowiedziałem, pewien „reżyser” uznał, że należy wplatać mnie w aferę kryminalną w której nie uczestniczyłem. To grube przegięcie. Nie zgadzam się na to, wyciągnę konsekwencje – napisał na Instagramie Adam.

Po sieci krąży zdjęcie Adama, na którym trzymał kartkę z napisem „TAK!  dla Zatoki Sztuki”. Mimo wszystko artysta dosadnie zaprzeczył, że miał związek z tą sprawą i nie pozostawi sprawy pomówień.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża na forum – Radek Majdan został pokazany w tle afery w Zatoce Sztuki

Blanka Lipińska KOMENTUJE film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”: To się nazywa MANIPULACJA

Natalia Siwiec odpowiada na zarzuty po filmie Latkowskiego (OŚWIADCZENIE)

Adam Darski na imprezie branżowej.

Adam Darski, fot. Niemiec/AKPA

Adam Darski cały na czarno pozuje na ściance.

Adam Darski, fot. Niemiec/AKPA.

Adam Darski pozuje przed fotoreporterami.

Adam Darski, fot. Baranowski/AKPA.

Adam Darski w koloratce pozuje przed fotoreporterami.

Adam Darski, SK:, fot. Piętka Mieszko/AKPA.