W środę wieczorem na antenie TVP mogliśmy zobaczyć film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. W dokumencie poruszono sprawę pedofili w polskim środowisku show-biznesu i Krystiana W. „Krystka” z Trójmiasta.

Natalia Siwiec o Zatoce Sztuki

Doda mocno o Radku Majdanie i Blance Lipińskiej po emisji filmu Latkowskiego

Tłem filmu była słynna sopocka „Zatoka Sztuki”, w której bawiło się mnóstwo gwiazd. Reportaż Latkowskiego rozwścieczył celebrytów i posypała się lawina pozwów – między innymi Kuby Wojewódzkiego.

Głos zabrała również Natalia Siwiec, która była częstym gościem „Zatoki Sztuki”. Wystosowała obszerne oświadczenie:

W związku z emisją filmu ‚Nic się nie stało’ i przedstawionym w filmie, niezgodnym z prawem, procederem mającym miejsce w Klubie „Zatoka Sztuki” w Sopocie, stanowczo zaprzeczamy, abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi wydarzeniami, a także nie zgadzamy się z faktem wykorzystywania naszego wizerunku – napisała Siwiec.

Film Latkowskiego o „Zatoce Sztuki” w Sopocie, a w tle CELEBRYCI z pierwszych stron gazet

Gwiazda oczywiście od razu po filmie zablokowała możliwość komentowania postów. Dzisiaj jednak postanowiła wytłumaczyć, dlaczego zablokowała komentarze:

Kochani, zamieszczamy to oświadczenie, by nie odpowiadać na liczne abstrakcyjne komentarze.
Odblokowujemy możliwość komentowania, gdyż napisano i powiedziano o nas już wszystko i zwariowalibyśmy, gdybyśmy mieli się tym przejmować. Nieżyczliwi ludzie, wiedzący o nas więcej niż my sami, oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata i o niezliczoną ilość podłości. Nie będziemy dawać się terroryzować nieskończonymi pomysłami na temat naszej Rodziny i naszej przeszłości. Nasi prawnicy będą składać pozwy przeciwko tym (także komentującym), którzy naruszają zasady krytyki i szkalują nas inwektywami i brutalnymi oskarżeniami. Dosyć! – napisała Siwiec.

Tak wygląda LUKSUSOWY apartament Natalii Siwiec

View this post on Instagram

Tam się wczoraj działo :)))

A post shared by Zatoka Sztuki Beach Club (@zatoka_sztuki_beach_club) on