Wczoraj TVP pokazała film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, którego tematem jest przestępczy proceder wykorzystywania nieletnich dziewcząt, do jakiego dochodziło w sopockim klubie. Autor filmu w kontekście afery umieścił grupę celebrytów, którzy bywali w lokalu Zatoka Sztuki. Po emisji w studio odbyła się rozmowa, w której Latkowski użył też nazwiska Radosława Majdana.

Były piłkarz, dziś partner życiowy Małgorzaty Rozenek-Majdan na fakt użycia jego nazwiska w kontekście afery zareagował błyskawicznie. Jeszcze w trakcie emisji filmu Majdan wysłał do Latkowskiego SMS-a, w którym domagał się sprostowania nieprawdziwych jego zdaniem informacji. Wkrótce potem na Instagramie celebryty pojawiło się oświadczenie:

Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważna sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa.

Zobacz też: Natalia Siwiec odpowiada na zarzuty po filmie Latkowskiego (OŚWIADCZENIE)

Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża, Radosława Majdana przed wplątywaniem go w aferę w Zatoce Sztuki po emisji filmu Sylwestra Latkowskiego

Murem za mężem stanęła też Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN na swoim Instagramie opublikowała oświadczenie męża. W komentarzach broni Radka.

Fani celebrytki dopytują, dlaczego Małgorzata dotyka spraw, które miały miejsce zanim poznała Radka. Rozenek-Majdan tłumaczy, że sprawa dotyczy czasu, gdy była już w związku z Radosławem:

  • Pani Małgosiu, stoi pani murem za mężem jak każda żona. Ale ile lat jest pani obecnie z panem Radkiem? Nie można sie wypowiadać za czasy w których pani z nim nie żyła obecnie. Niejedna żona dała by sobie „obciąć ręce” i dzisiaj by była bez rąk. Rozumiem pani bulwersację tylko nie potrzebnie pani włożyła „kij w mrowisko”. Proszę teraz skupic sie na innych tematach, na spokoju ……i nie przejmować sie takimi tematami i to nie powinna pani o tym myślec tylko „Ci którzy są w to zamieszani”
  • Jestem z Radziem od 2013 roku. Cała sprawa dotyczy lat późniejszych – odpisała Rozenek-Majdan.
  • Może źle spojrzałam ale tam był rok 2011 – pisze internautka.
  • 2007-2015 dotyczy sprawa – komentuje wyraźnie poruszona Małgorzata Rozenek.

Czytaj też: Korwin-Piotrowska o filmie Sylwestra Latkowskiego: Lincz się zaczął

Internauci piszą, że zdjęcia męża Rozenek-Majdan zrobione w klubie krążą po sieci:

  • Niech Pani nie broni męża. Zdjecia Majdana z klubu już sa na facebooku
  • To nie są zdjęcia z tego klubu – odpowiada celebrytka.
  • Ale o co bulwers? To jest przywołanie do tablicy tych celebrytów, którzy tak ochoczo do Zatoki Sztuki się wybierali, (zdjęcia również są) po co, by gdy coś wiedzieli się odezwali. Przecież każdy doskonale wie, że tam jest jeden ku*widołek, imprezy zamknięte itd z insta gwiazdkami, celebrytami – pisze kolejny internauta.

Zobacz też: Doda mocno o Radku Majdanie i Blance Lipińskiej po emisji filmu Latkowskiego

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada:

  • Bulwers jak pani mówi, polega na tym, że do worka tych którzy tam bywali, wrzucono mojego męża, który tam nie bywał – podkreśla gwiazda TVN.
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Podlewski/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, fot. Baranowski/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, fot. Niemiec/AKPA

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA