Blanka Lipińska, podobnie jak inni celebryci, których wizerunek pojawił się w filmie Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, zabrała głos. Przed południem celebrytka zamieściła na swoim InstaStory wideo, w którym odnosi się do filmu i wykorzystania w nim swojego wizerunku.

Czytaj też: Blanka Lipińska o dawnych latach: „Kryminalnej przeszłości nie mam”

Blanka Lipińska komentuje aferę z Zatoką Sztuki – pisarka pracowała jako managerka w klubie

Dzień dobry moi kochani mam nadzieję, że to będzie cudowny dzień, na razie nic się na to nie zapowiada, ponieważ obudziłam się i – tak, oglądałam reportaż pana Latkowskiego – zaczyna swój wywód Blanka Lipińska.

I powiem wam tak – mój wizerunek, jak i wizerunek innych osób publicznych został użyty tylko i wyłącznie po to, żebyście spojrzeli na ten dokument. Zobaczcie, że te zdjęcia niczego do tego dokumentu nie wnoszą. Niczego. I to się nazywa manipulacja – podkreśla celebrytka.

Zobacz też: Kuba Wojewódzki o Sylwestrze Latkowskim: „Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą”

Blanka Lipińska mówi, że nigdy nie ukrywała, że pracowała w Zatoce Sztuki, ponieważ nie miała nic do ukrycia:

I chciałabym powiedzieć tylko, że ja nigdy nie ukrywałam moich konotacji z Zatoką Sztuki, bo nigdy nie miałam nic do ukrycia i gdybym pewnie miała, to raczej na mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis, że byłam managerem klubów nocnych – mówi Blanka.

Blanka Lipińska zarzuca Sylwestrowi Latkowskiemu manipulację

Po czym dodaje:

No, każdy ma jakąś pracę. Więc… Byłam też managerem hoteli. Chciałam tylko powiedzieć, że ja w tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem i się klikam i dlatego moje zdjęcie zostało tam użyte dwa razy. Zostało tam użyte moje zdjęcie. Co ono wniosło do tego materiału? Nic. Co wniosło zdjęcie Natalii Siwiec? Nic. Ale zostało użyte dlatego, że my się teraz klikamy. I dzięki temu Wasze oczy zostały zwrócone na ten dokument. To się nazywa manipulacja – podkreśla Blanka Lipińska.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan broni męża na forum – Radek Majdan został pokazany w tle afery w Zatoce Sztuki

Na koniec Blanka Lipińska dodaje, że w klubie zaczęła pracować po tragicznych wydarzeniach przedstawionych w filmie Latkowskiego (gdy wykorzystywana dziewczynka popełniła samobójstwo):

Panie Latkowski ja nie mam panu nic do powiedzenia w tej sprawie po pana wezwanie po tym materiale – ja nic nie wiem, więc co mam panu powiedzieć? I chciałabym wam jeszcze powiedzieć moi kochani, że wszystkie te rzeczy, o których była mowa w tym reportażu dotyczą…umm… samobóstwo tej dziewczynki miało miejsce w marcu 2015 roku a ja przeprowdziłam się do Sopotu w lipcu 2015 roku – kończy Blanka.

 

Blanka Lipińska komentuje film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało": To się nazywa manipulacja, fot. InstaStory Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska komentuje film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”: To się nazywa manipulacja, fot. InstaStory Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska komentuje film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało": To się nazywa manipulacja

Blanka Lipińska komentuje film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”: To się nazywa manipulacja

Komentarz Lipińskiej jest odpowiedzią na wezwanie, jakie autor dokumentu wystosował pod adresem celebrytów, którzy bywali w sopockim klubie. Latkowski w dokumencie „Nic się nie stało” wymieniła kilka gwiazd, które bywały w lokalu. Zarówno Kuba Wojewódzki, jak i Natalia Siwiec oraz Mariusz Raduszewski wydali już oświadczenia w tej sprawie. Wojewódzki zapowiedział, że poda Latkowskiego do sądu. Siwiec i jej mąż również zapowiedzieli kroki prawne przeciwko twórcy filmu, a także autorom komentarzy, w których będzie szkalowane ich dobre imię.

Czytaj też: Natalia Siwiec odpowiada na zarzuty po filmie Latkowskiego (OŚWIADCZENIE)

Nergal komentuje wplątanie go w aferę w Zatoce Sztuki

Adam Darski, który również pojawił się w dokumencie, pisze na swoim Instagramie:

Jak się dowiedziałem, pewien „reżyser” uznał, że należy wplątać mnie w aferę kryminalną w której nie uczestniczyłem. To grube przegięcie. Nie zgadzam się na to, wyciągnę konsekwencje.

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, fot. Kurnikowski/AKPA

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA