W swoim wtorkowym występie w The Hottee Talk Show Podcast, 41-letni Nick Cannon ujawnił, że ​​wciąż trzyma otwarte drzwi dla 53-letniej Mariah Carey w nadziei, że pewnego dnia mogą ożywić swój romans.

Nick Cannon dopiero pożegnał małego synka, a już świętuje kolejną ciążę partnerki

Nick Cannon wciąż kocha Mariah Carey. Zdobył się na szczere wyznanie

Myślę, że dlatego, że jestem prawdziwym romantykiem, wierzę w miłość  […] Nigdy nie zaznam takiej miłości, jaką miałem z Mariah […] To było dosłownie jak bajka z Mariah. Doceniam tę fantazję – powiedział Nick Cannon.

Nick Cannon był w związku małżeńskim z Mariah Carey od 2008 do 2016 roku. Mają razem 11-letnie bliźniaki Monroe i Moroccona Scotta.

Nick Cannon ma prawdziwą gromadkę dzieci

Od tego czasu obie strony przeniosły swoje uczucia na inne osoby. W czerwcu ubiegłego roku Cannon powitał na świecie bliźnięta Ziona Mixolydian i Zilliona Heira z Abby De La Rosą. W następnym miesiącu komik podzielił się ze światem informacją, że jego synek Zen zmarł 5 grudnia po zdiagnozowaniu raka mózgu.

Nick Cannon bliski zdradzenia sekretów Mariah Carey

Nick Cannon, który ma misję zaludniania Ziemi, jest także ojcem 5-letniego chłopca i 18-miesięcznej dziewczynki  z Brittany Bell. Muzyk powiedział, że na tym nie poprzestaje i nadal planuje kolejne ciąże…z kolejnymi partnerkami. Ciekawe, co na to jego aktualna miłość?