Nicolas Cage (57 l.) ożenił się w tym roku po raz 5 z 30 lat młodszą od siebie Riko Shibatą. Gwiazdor powiedział sakramentalne tak (po raz piąty), podczas małej uroczystości w Las Vegas 16 lutego 2020 roku. Data ta wybrana została ze względu na uczczenie pamięci o ojcu Cage’a.

Ta aktorka przypisuje Nicolasowi Cage’owi swój pierwszy orgazm

Wszystkie żony Nicolasa Cage’a

Nicolas Cage po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu z Patricią Arquette. Ale to nie wszystko, aktor ma na koncie małżeństwo z córką Elvisa Presley’a – Lisą Marię Presley, a także z kelnerką Alice Kim, a także makijażystką Eriką Koike.

Jednak wracając do najnowszego związku aktora, widać, że 30 lat młodsza małżonka sprawia, że aktor zmienia swój styl na bardziej młodzieżowy, wręcz ekscentryczny.

Związek Nicolasa Cage’a i Riko Shibaty pojawił się 9 miesięcy po tym, jak gwiazdor sfinalizował rozwód ze swoją 4. żoną, 35-letnią Eriką Koike.

Cage początkowo próbował unieważnić małżeństwo z makijażystką Koike już po 4 dniach, twierdząc, że był „zbyt pijany”, by świadomie wziąć ślub. Według dokumentów uzyskanych przez amerykańskie serwisy plotkarskie, Cage twierdził, że związek opierał się na oszustwie, ponieważ Erika nie ujawniła ani swojej kryminalnej przeszłości, ani związku z inną osobą, w którym była, gdy brali ślub.

No to się facet wkopał! Nicolas Cage będzie płacił alimenty za 4 dni małżeństwa?

Internauci komentują, że jego ostatnia żona Riko jest młodsza od jego najstarszego syna Westa Coppoli-Cage’a. Im to jednak nie przeszkadza, a widać, że Cage przeżywa kolejną młodość. Tak trzymać!

Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi i bardzo podekscytowani spędzaniem czasu razem, więc w końcu powiedziałem >>Słuchaj, chcę się z tobą ożenić<< i zaręczyliśmy się na FaceTime – wyznał w radiowej audycji Cage.

Nicolas Cage po czterech dniach żąda rozwodu. Dlaczego?

Nicolas Cage i Erika Koike Fot. BACKGRID

Fot. Forum