Nicole Kidman (52 l.) jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Hollywood. Aktorka cieszy się dużą popularnością i wszędzie gdzie się udaje, podąża za nią tłum fotoreporterów. Kidman dała się sfotografować w drodze z siłowni. Wiedzieliście, że aktorka ma taką figurę?

Chirurg plastyczny wylicza, co zmieniła w twarzy Nicole Kidman

Nicole Kidman wychodzi z siłowni

Nicole Kidman jak na swój wiek wygląda bardzo młodo. Nie jest tajemnicą, że aktorka poddała się różnych zabiegom upiększającym. Będąc po 50, na twarzy Nicole nie jest zauważalna żadna zmarszczka. Wielokrotnie pisano o niej, że przesadziła z botoksem – jej twarz chwilami jest nieruchoma, tak jak to można zauważyć na najnowszych zdjęciach od paparazzi.

Aktorka zazwyczaj pojawia się w eleganckich stylizacjach. Tego dnia postawiła na sportowy look. Kidman mimo, że ma 52 lata to czuje się znacznie młodziej. Nicole dba o siebie, trzyma się diety, nie je przetworzonej żywności i regularnie ćwiczy. Aktorka ma naprawdę imponującą sylwetkę, a jej długich nóg mogłaby pozazdrościć nie jedna modelka!

Sportowy look Kidman składał się z czarnych legginsów w motyw panterki, pasującego topu na który aktorka założyła obszerną i puchową kurtkę The North Face. Na głowę założyła czapkę z daszkiem Nike a oczy schowała za okularami. Najprawdopodobniej Kidman tego dnia zrezygnowała z makijażu.

Nicole ma 52 lata, a jej twarz i szyja były maksymalnie naciągnięte. Trochę wygląda to nienaturalnie, ze świadomością w jakim wieku jest aktorka.

Jak myślicie, powinna zaprzestać stosowania wypełniaczy?

Nicole Kidman

Fot.Forum/Mega Agency

Nicole Kidman

Fot.Forum/Mega Agency

Co myślcie o Kidman w tak sportowym wydaniu? Podoba Wam się?

ZOBACZ WIĘCEJ:

To się nazywa KLASA! Nicole Kidman, Charlize Theron i Margot Robbie na premierze filmu Bombshell (ZDJĘCIA)

Fatalna stylizacja Nicole Kidman na gali Critics Choice. Stylista jej nie lubi

Rami Malek tłumaczy się z tego, co wydarzyło się między nim a Nicole Kidman

Nicole Kidman

Fot.Forum/Backgrid USA

Nicole Kidman

Fot.Forum/Backgrid USA