Jarosław Bieniuk ma troje dzieci ze związku z Anną Przybylską: 17-letnią Oliwię, 14-letniego Szymona i 9-letniego Jasia. Na razie nastolatka wzbudza największe zainteresowanie mediów – głównie ze względu jej oryginalną urodę. Media już wróżą Oliwii dużą karierę w show-biznesie, ale teraz skupia się tylko nauce. Przypominamy, że córka Anny Przybylskiej wybrała klasę o profilu teatralnym, także z pewnością jeszcze zobaczymy ją na dużym ekranie.

Dzieci Jarosława Bieniuka

Oliwia Bieniuk na WZRUSZAJĄCYM zdjęciu z ojcem

Oliwię Bieniuk mamy okazję śledzić na profilu instagramowym. Często też spędza czas z Natalią Siwiec i Mateuszem Raduszewskim, co powoduje, że jest częściej pod okiem paparazzi.

Szymon Bieniuk i Jasiek Bieniuk na razie są mało aktywnie na Instagramie. Rzadko mamy powody, żeby ich zobaczyć w sieci. Teraz cała rodzina wybrała się na Ibizę. Na dodatek z Natalią Siwiec, Mariuszem i Mateuszem, dlatego ich urlop jest szczegółowo relacjonowany na instastory.

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacje – Oliwia Bieniuk pokazuje fotki

Widzimy, że Jasiek i Szymon bardzo wyrośli. Chłopcy mają po tacie ciemną karnację, ale po mamie piękną urodę. Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski pochwalili się wspólnym zdjęciem z urlopu, na którym można zauważyć, że Szymon zaraz będzie wzrostu taty, a Jasiek to cała Ania.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski na wakacjach z Jarosławem Bieniukiem

View this post on Instagram

PEŁNIA SZCZĘŚCIA😆🥰NAJLEPIEJ!

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Jarosław Bieniuk z dziećmi na wakacjach

Jarosław Bieniuk z dziećmi na wakacjach

Jarosław Bieniuk z dziećmi.

Jarosław Bieniuk z dziećmi, które urodziła Anna Przybylska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.