Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka cieszy się medialnym zainteresowaniem, a ciekawscy fani cały czas ją wypytują, czy pójdzie w kierunku aktorstwa. Jednak na razie można zauważyć, że Oliwia wykorzystuje swoją urodę po rodzicach i rozwija się jako modelka.

Oliwia Bieniuk w odważnej bieliźnie

Oliwia Bieniuk na NIGDY niepublikowanych zdjęciach z Anną Przybylską: „Pierwsza sesja z mamą”

Oliwia Bieniuk dzisiaj opublikowała jedno z wielu zdjęć z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Tym razem wrzuciła fotografię wykonaną jedynie analogiem. Pozuje przed obiektywem w damskim garniturze, a pod spodem ma jedynie koronkowy biustonosz. Córka Jarosława Bieniuka nie wstydzi się pokazywać swoich kształtów.

A tutaj zdjęcie robione analogiem, a dokładniej z kodaka – napisała Bieniuk.

Oliwia Bieniuk w wywiadzie o MAMIE. „Nie wiem, czy gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji”

Bieniuk nie raz mówiła, że chciałaby w przyszłości spróbować swoich sił na planie. Chodzi do klasy o profilu teatralno-filmowym i dodatkowo uczęszcza na zajęcia ze śpiewu, a także uczy się dykcji i poprawnej wymowy.

Chodzę do liceum, do klasy o profilu teatralno-filmowym. W tej samej szkole uczyła się moja mama. (…) Podoba mi się ten zawód. Pasjonuję się nim i naprawdę lubię odgrywać różne role. Myślę nawet o studiach w szkole teatralnej, ale nie wiem, czy się dostanę. Muszę u siebie jeszcze parę spraw podszkolić. Teraz na przykład chodzę na lekcje śpiewu. A niedawno zaczęłam uczyć się dykcji i poprawnej wymowy. To ważne dla aktorów, więc warto się podszkolić – mówiła Oliwia kilka miesięcy temu w rozmowie z „Vivą!”.

Oliwia Bieniuk w nietypowym makijażu – wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej