Grzegorz Krychowiak nie ma zamiaru brać przykładu z Roberta Lewandowskiego i zakładać rodziny. Krychowiak, który od wielu lat jest związany z piękną francuską modelką, Celią Jaunat, w jednym z wywiadów wypalił, że dziecko tylko przeszkadzałoby mu w karierze:

Na razie skupiam się na karierze, jest mi to niepotrzebne. Uważam, że teraz dziecko by mi tylko przeszkadzało w karierze – powiedział Grześ w przypływie nieprzemyślanej szczerości podczas rozmowy z serwisem „Łączy nas piłka” w 2017 roku.

Krychowiak znów zaskoczył stylizacją: Mordo, przewróć sweter na drugą stronę

Po czym dodał nieco zmieszany:

Uważam że naprawdę by mi to nie pomogło. Ale w przyszłości oczywiście będę się starał, żeby strzelić tego złotego gola – zapewnił.

Ten czas chyba jeszcze nie nadszedł – Grzegorz idzie jak burza, jest jednym z najlepszych zawodników moskiewskiego klubu, przeszedł na wegetarianizm i jest w formie życia. Wciąż o wiele bardziej niż dzieci interesują go moda i zakupy.

Jak poznali się Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat? Piękna historia miłości!

Te pasje piłkarz dzieli ze swoją ukochaną Julią. Ale nie tylko to łączy tę piękną parę. Piłkarz w rozmowie z Uwaga TVN zdradziła, że mają jeszcze inne wspólne zainteresowania:

Są elementy, które nas łącza. Nie lubimy papierosów i alkoholu – powiedział Krychowiak.

Tymczasem modelka nie ukrywa, że w ich związku rządzi jedna osoba. O parytetach nie ma raczej mowy:

Grzegorz to prawdziwy facet. On rządzi, przyznaję się do tego. Będzie zadowolony, jak to usłyszy. To mężczyzna w pełnym tego słowa znaczeniu – zdradziła Julia (któż by śmiał w to wątpić;)

Grzegorz Krychowiak brutalnie o dziecku: Jest mi to niepotrzebne

Krychowiak także czuje się prawdziwym facetem:

Wydaje mi się, że teraz jestem mężczyzną. Z Celią poznałem się jako 22-latek. W takim wieku wiadomo co się liczy, zabawy – powiedział piłkarz.

scena z: Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Celia Jaunat, SK:, , fot. Podlewski/AKPA