Grzegorz Krychowiak (29 l.) zdecydował się na tajemniczy ślub z wieloletnią partnerką Celią Jaunat (27 l.) pod koniec 2019 roku. Para podzieliła się z fanami zaledwie kilkoma zdjęciami. Natomiast do tej pory nie opowiedzieli o szczegółach ceremonii.

Ślub Grzegorza Krychowiaka

Krychowiaki na wakacjach. Porzucili elegancki styl i pokazali się w zwykłych dżinsach

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat ostatnio po raz pierwszy opowiedzieli publicznie o swoim ślubie w programie „Dzień Dobry TVN„. Najpierw wspomnieli o zaręczynach, które odbyły się na Bora-Bora w 2017 roku:

Kolacja na prywatnej plaży z wynajętymi specjalnie dla nas tancerzami. To był wspaniały moment. (…) W tej jednej chwili Grzegorz był naprawdę bardzo romantyczny – powiedziała Celia.

Krychowiak z Celią świętują 7. rocznicę związku, na Insta dyskusja o ŚLUBIE

Ślub odbył się w malowniczym Omanie. Krajobraz  zapiera dech w piersiach, ale jest to dość nietypowy kierunek wybierany przez pary młode ze względu na inną kulturę i religię. Dlaczego postawili właśnie na Oman?

Celia zdradziła, że ślub wzięli w Paryżu, żeby załatwić formalności, ale całą ceremonię zorganizowali w Omanie:

Grzegorz powiedział: ‚Nigdy nie byłem w Omanie, więc to wystarczająco dobry powód, żeby tam pojechać. Na zdjęciach wygląda świetnie, jedźmy tam!’, więc uznaliśmy, że tam pojedziemy – wyjaśniła żona piłkarza.

Dużym zaskoczeniem było to, że Celia nie poszła do ołtarza w sukni ślubnej, tylko w białym garniturze:

Są ładne, ale nie dla mnie. Biały garnitur był dla mnie idealny. Miałam białą sukienkę już w Omanie, więc miałam i sukienkę, i garnitur – zaznaczyła.

Zaskoczeniem było też to, że małżeństwo nie wybrało się na miesiąc miodowy. Piłkarz po ślubie wybrał się z braćmi na wycieczkę po Azji.

Byliśmy już na Malediwach, Bora-Bora, Seszelach, więc naprawdę nie marzyłam o podróży poślubnej – wyznała.

Zdradziła, że Grzegorz Krychowiak nie jest romantyczny, ale bardzo hojny.