Jeszcze nie tak dawno w show-biznesie było o nich cicho. Zrobiło się znacznie głośniej za sprawą medialnych związków. Kamil Haidar spotyka się z Zosią Ślotałą (para doczekała się już dziecka), Emil Haidar zaś był chłopakiem Dody.

Bracia, których ojciec jest lekarzem, postanowili w tym roku aktywnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W TVP 2 trawała licytacja Złotych Serduszek WOŚP. Kamil i Emil mocno się w nią zaanagażowali. Jak się okazało, zajęli drugie miejsce – zdecydowali się na kwotę ponad 600 tysięcy złotych.

Dlaczego Kamil i Emil Haidar wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Kamil uzasadnił na swoim FB, dlaczego spiera całą akcję:

Wspieram WOŚP! W tym roku kolejny raz wyjdę na spacer poszukać wolontariuszy, rzucić okiem na Światełko do Nieba, coś podrzucę na licytację. Nie jestem typem agitatora facebookowego, nie jest mi po drodze z żadną partią czy ruchem obrony czegokolwiek. Żyję po swojemu i nikomu nic do tego. Ale chcę głośno powiedzieć, że wspieram WOŚP bo od 20 lat oglądam z bliska jak ta organizacja jest skuteczna i ile wymiernych korzyści przynosi polskiej służbie zdrowia. Niedowiarków zapraszam na Oddział Neonatologiczny im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy który przez pracę mojego Ojca i jego zespołu przy ścisłej współpracy i wielkim wsparciu Orkiestry stał się potęgą polskiej neonatologii. Tam serduszek wiele zarówno małych, żywych jak i tych orkiestrowych ze śmieszną czcionką – prawie na każdym sprzęcie do ratowania życia. WOŚP SŁUŻY POLSCE. Więc polityków, którzy szykanują WOŚP jako organizację, zastraszają harcerzy, żołnierzy, media publiczne próbując bombardować prawdziwie polskie święto jakim jest doroczny Finał WOŚP oskarżam o działanie na szkodę Polski.

Ukochanego wspiera Zosia:

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień! WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY po raz 24-ty gra!!!!! Co roku wspieram @fundacjawosp, w tym roku daje 2 razy więcej ponieważ nasza córka też się dołożyła!!!! Dowodem na wspaniałe działania orkiestry jest oddział neonatologii mojego teścia w Białej Podlaskiej gdzie codziennie ratowane są maluszki!!! Będę pomogała do końca życia i jeden dzień dłużej!!!!

Przypomnijmy, że Emil pomagał też na Balu Fundacji TVN – wydał wtedy ok. 100 tysięcy złotych.

Panowie, szacunek!

#NOW @fundacjawosp! LICYTACJAAAAAAAAA!!!!! ALE EMOCJE !!!!!!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤ #WielkaOrkiesteaSwiatecznejPomocy #2ZloteSerca #HaidarPower

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

Wspieram WOŚP! W tym roku kolejny raz wyjdę na spacer poszukać wolontariuszy, rzucić okiem na Światełko do Nieba, coś…

Posted by Kamil Haidar on 7 stycznia 2016