Lady Gaga (33 l.) jest niesamowicie barwną postacią. Wokalistka zyskała status super gwiazdy, czego nie dotknie zamienia się w żyję złota. Trzeba przyznać, że pod względem marketingowym Gaga naprawdę wyróżnia się na tle pozostałych gwiazd. Piosenkarka wie co robić, by stale zaciekawiać swoja osobą opinię publiczną. Tym razem Lady Gaga postanowiła zrzucić kolejną bombę. Gwiazda lansuje nowy tren w koloryzacji włosów.

Lady Gaga i Bradley Cooper zakończyli swoją znajomość; wszystko przez aktora

Lady Gaga lansuje trend na różowe włosy

Lady Gaga postanowiła ufarbować włosy na jasnoróżowo, aby uczcić rocznicę wydania albumu „A Star Is Born”, a jej nowy wygląd prezentuje się niesamowicie! Wokalistka nową fryzurą postanowiła podzielić się na Instagramie. Fani byli mocno zaskoczeni radykalną zmianą, ale w sekcji komentarzy przeczytać możemy prawie same komplementy.

Piosenkarka opublikowała zdjęcie z jasnoróżowymi włosami spiętymi po boku i pokręconymi w stylu starego Hollywood. Miała na sobie pasującą kolorystycznie sukienkę w różowo czarne wzory, a do niej długie rękawiczki. Na nogi postanowiła ubrać ciężkie, wysokie buty. Gaga jako miłośniczka świecidełek nie mogła zrezygnować z błyszczącej biżuterii. Gwiazda miała na sobie naszyjnik- kolię, długie srebrne kolczyki a także ogromy pierścień na palcu.

Rok temu narodziła się Gwiazda, a tutaj mamy 6-krotną różową platynę – podpisała zdjęcie Gaga.

Nowe włosy Gagi bardziej przypominają gumę do żucia, niż neonowy róż, jednak może to wynikać z różnego oświetlenia. Metamorfozę na włosach przeprowadziła jej długoletnia fryzjerka, Frederic Aspiras, która odpowiedzialna jest za większość uczesań piosenkarki. Zanim zadebiutowała z nowymi, różowymi lokami, Gagę można było zobaczyć w platynowym, chłodnym blondzie.

A wy co myślicie o nowym kolorze Lady Gagi? Podoba się Wam ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Polska Lady Gaga! Która gwiazda wyszła na scenę w TAKICH platformach? (ZDJĘCIA)

Lady Gaga CAŁUJE SIĘ w restauracyjnym ogródku

Co Lady Gaga miała WSPÓLNEGO z rozstaniem Iriny Shayk i Bradleya Coopera? Wyszły na jaw NOWE informacje

Lady Gaga

Fot. FORUM/Backgrid

Lady Gaga

Fot. FORUM/Backgrid

Lady Gaga Bradley Cooper

Fot.Forum/Backgrid

Lady Gaga

Fot.FORUM/Backgrid