Dla blogerek modowych w końcu nadeszły dobre czasy. Uwaga, uwaga – szafiarki są chwalone. Nie krytykowane za „reklamową prostytucję”, noszenie poliestru i wpraszanie się na imprezy, ale doceniane za pracę.

Jessica Mercedes Blog

Ostatnio Maffashion i Jessice Mercedes posłodziła Zosia Ślotała, a teraz Joanna Horodyńska i Ada Fijał rozpływają się nad jedną z ostatnich stylizacji Mercedes.

Zobacz: Nie takiej wypowiedzi spodziewaliśmy się z ust Zosi Ślotały

Joanna Horodyńska: Biała sukienka „must-have” tego lata. Może być koronkowa, szmizjerka z bawełny z szerokim paskiem, boho albo jako jedwabna halka na ramiączkach. Hiszpańska wersja jest najciekawsza i wbrew pozorom taka „nowa” w tym sezonie. Brawo, Jess.

Ada Fijał: Jessica podoba mi się coraz bardziej. Biel przełamana kremem to zestaw powracający z przeszłości, tu – zestawiony z kontrastującymi butami i kolorem szminki – wygląda nowocześnie i stylowo.

Joanna: Spójrzmy też na dekolt. Ma kształt litery „V” i jest wzbogacony ramiączkami idącymi na skos. Robi się mniej zwyczajnie. Na biel, która jest lekko załamana kością słoniową, Jess nałożyła beż w stylu safari, ciepły i przyjazny dla opalonej skóry.

Zobacz: ZZIELENIEJECIE Z ZAZDROŚCI, GDY ZOBACZYCIE Z KIM JESSICA MERCEDES…

Ada: Kusi mnie to wszystko i czuję, że znów będę eksperymentować i próbować. Jess już wie, jak to się dobrze robi.

Triumfuj Jessiko.

Nie uwierzysz w komentarz Hordyńskiej odnośnie stroju Mercedes

Nie uwierzysz w komentarz Hordyńskiej odnośnie stroju Mercedes

Nie uwierzysz w komentarz Hordyńskiej odnośnie stroju Mercedes