Małgorzata Foremniak jest bohaterką serii Moja lista w Harper’s Bazaar. Aktorka opowiada w cyklu, jak wygląda jej dzień.

Małgorzata Foremniak pokazała córkę. Widać podobieństwo?

Małgorzata Foremniak, która ma w domu 4 zwierzaki – 2 koty i 2 psy, dzień zaczyna ok. 7.00. Jeśli nie porannych zajęć na planie albo innych zawodowych zobowiązań, Foremniak wychodzi z psami na dłuższy spacer. Lubi przejść się po Łazienkach, po spacerze bierze prysznic i szykuje sobie śniadanie.

Dzięki specjalnej patelni z podwójnym dnem moje ulubione jajka sadzone przygotowuję na parze z dodatkiem tylko odrobiny oleju kokosowego . Podaję je z duszonymi warzywami lub surówką – mówi Małgosia.

Małgorzata Foremniak jak seksowna kocica (FOTO)

Aktorka lubi o poranku wypić aromatyczną kawę. Uwaga, smakosze – gwiazda podała przepis.

W najlepsze mieszanki zaopatruję się w pobliskim sklepie Bułka z Szynką – mówi aktorka. – Można tu znaleźć doskonałe kawy z całego świata. Swoją przygotowuję według zasad kuchni pięciu przemian. Gotuję ją na wolnym ogniu, dodaję kakao, cynamon, kardamon, goździki, kroplę cytryny i kilka ziarenek soli – opowiada aktorka. – Na koniec odrobinę ją słodzę. Nazywam ją kawą niebiańską, bo jest niesamowicie delikatna w smaku i natychmiast oprawia mi humor.

Tak odważnego wywiadu Małgorzaty Foremniak jeszcze nie było!

Foremniak zdradza też, że idąc do pracy zawsze zabiera ze sobą wcześniej przygotowany lunch:

Zwykle jest to długo gotowana zupa jednogarnkowa (orkiszowa lub warzywna z dodatkiem ryby) i sałatka z sezonowych warzyw – mówi gwiazda.

Więcej ciekawostek na temat stylu życia i tego, jak spędza dni Małgorzata Foremniak, znajdziecie w nowym numerze Harper’s Bazaar.

scena z: Małgorzata Foremniak, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Małgorzata Foremniak, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Małgorzata Foremniak, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Małgorzata Foremniak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Małgorzata Foremniak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA