Borys Szyc znany jest nie tylko z tego, że należy do najpopularniejszych aktorów w kraju, ale również z niektórych skandali, które mogły zniszczyć jego wizerunek.

Zobacz też: Borys Szyc zrobił furorę w kościele (FB)

Artysta przez lata miał poważny problem z nadużywaniem alkoholu. Przekonały się o tym liczne ekipy filmowe, które z nim współpracowały.

Aktor musiał jednak spokornieć, ponieważ alkohol zaczął niszczyć mu rodzinę.

Jak wyznał w rozmowie z magazynem Uroda Życia:

Przestałem chlać, ale zrobiłem jeszcze parę innych ważnych rzeczy. Oczywiście, Sonia była najmocniejszym bodźcem do tego, żeby ogarnąć wreszcie swoje życie.

Zobacz też: Borys Szyc zabrał dziewczynę na salony

I dalej:

Ale przez wiele lat po jej narodzeniu wciąż byłem kompletnie nieogarniętym chłopaczkiem, który płynie sobie przez życie.

Ponadto zdobył się na samokrytykę wobec samego siebie:

Ja byłem wtedy niegotowy do kwadratu. Rozimprezowany i rozlatany. W wielkim uderzeniu, w momencie największego rozwoju kariery i popularności. Nie sprzyjało to byciu „fajnym tatą”. Ale od samego początku poczułem z córką ogromną więź.

Największym błędem było jednak to, że:

Miałem wtedy w sobie mnóstwo dziecka. Dalej zresztą je mam, ale dziś jest go chyba jednak nieco mniej. Myślę, że aby zostać ojcem, musisz najpierw poradzić sobie samemu z sobą.

Zobacz też: Pokaz siły

Całe szczęście, że Borys wziął się w garść i stara się być odpowiedzialnym ojcem.

Miejmy zatem nadzieję, że wytrwa w swoim postanowieniu.

Historia zna bowiem wiele przypadków, w których problemy z nadużywaniem alkoholu są prostą drogą do zniszczenia rodziny.

Borys Szyc wyznaje: Chlałem!

Borys Szyc wyznaje: Chlałem!

Borys Szyc wyznaje: Chlałem!

Borys Szyc wyznaje: Chlałem!