Program „Gogglebox. Przed telewizorem” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a widzowie uwielbiają oglądać bohaterów, którzy z kanap własnych mieszkań komentują znane seriale, filmy i programy, wielokrotnie wywołując przy tym salwy śmiechu. Każdy prędzej czy później znajduje wśród uczestników swojego ulubieńca, którego poczucie humoru lub celne komentarze zapewniają największą rozrywkę.

Jedną z bohaterek cieszącą się ogromną sympatią widzów jest Izabela Zeiske, która przed telewizorem zasiadała ze swoim synem Joachimem. Od niedawna telewizyjne program komentowała z nimi również mama Izy i babcia Joachima – „Bunia”. Kobieta szybko stała się ulubienicą fanów programu i miała niedługo wziąć udział w nagraniach do kolejnego sezonu „Goggleboxa”, jednak w lutym jej stan zdrowia nieoczekiwanie się pogorszył – 8 lutego Izabela Zeiske poprosiła swoich fanów w mediach społecznościowych o modlitwę i poinformowała, że jej mama trafiła do szpitala. Mimo to, wszyscy mieli nadzieję, że seniorka rodu odzyska zdrowie i niebawem znów będzie można oglądać ją w programie.

Cześć kochani moi. Tyle otrzymujemy takich słów wsparcia od was, tyle dobroci, naprawdę bardzo za wszystko dziękujemy, dziękujemy oczywiście w imieniu Mamuchny. Bardzo dużo jest pytań, ja nawet nie mam czasu i siły odpisywać, bo ja dopiero wróciłam ze szpitala. Pytacie się jak z Mamuchną, jak jej zdrowie. Trudno powiedzieć po jednym dniu, widzieć jakąś wielką poprawę. Mamuchna jest podłączona pod aparatury i w sumie bym powiedziała, że od wczoraj żadnych zmian nie ma, także nic więcej nie mogę powiedzieć. Lekarze robią wszystko, co mogą (…) – mówiła na Instagramie, dziękując za wsparcie i modlitwy.

Nie żyje ulubienica widzów z „Gogglebox”! Odeszła nagle w wieku 75 lat

Nie żyje Teresa Orczyk, mama uczestniczki „Gogglebox. Przed telewizorem”

Niestety, stało się najgorsze – w środę Izabela za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że jej mama zmarła w szpitalu. Uczestniczka „Gogglebox” pożegnała ją we wzruszającym wpisie:

Serce nasze przepełnia żal, smutek… rozpacz. Dzisiaj przestało bić pełne miłości, oddania SERDUSZKO naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI… Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat, zawsze jest to za mało, a ból rozsadza serce i wnętrze. MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą, kochającą bez granic, oddaną bez reszty Matką i Babcią… Nie wiem, jak poradzimy sobie beż CIEBIE.

W komentarzach natychmiast pojawiło się wiele kondolencji, zarówno od fanów jak i innych uczestników programu oraz stacji TTV. My również do nich dołączamy.

IG: iza_zeiske

IG: iza_zeiske

IG: iza_zeiske

pasekkozak

scena z: Izabela Zeiske, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Izabela Zeiske, Joachim Zeiske, SK:, , fot. Podlewski/AKPA