Sylwia Bomba przez długi czas była w związku ze starszym o 14 lat partnerem, Jackiem Ochmanem. Para poznała się w centrum handlowym, a mężczyzna zaprosił celebrytkę na kawę. W 2018 roku Sylwia i Jacek powitali na świecie córkę Antoninę. Niestety, ich relacja nie przetrwała i w 2021 roku Sylwia poinformowała o rozstaniu z ojcem swojego dziecka. Rok później, 26 lipca 2022 roku media obiegła informacja o śmierci Jacka Ochmana. Jak podawał Pudelek, przyczyną śmierci najprawdopodobniej było przedawkowanie alkoholu.

Choć początkowo gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” zdecydowała się zataić informację o śmierci ojca przed swoją córką, jakiś czas później zdecydowała się przekazać smutną nowinę 4-latce. Dziewczynka wykazała się dużą dojrzałością, czym wzruszyła Sylwię:

To jest taka sytuacja, że my nie byliśmy razem prawie ponad rok w momencie, kiedy on umarł. Dla mnie najważniejsza w tej sytuacji była Antosia. Chodziło o to, aby ją wprowadzić w ten temat, aby nie był dla niej krzywdzący w żaden sposób. Udało się. Antosia jest teraz świadomą czterolatką, która mówi, że jej tata jest gwiazdą w niebie – wyznała, po czym dodała: Ja mogę też już o tym mówić w taki sposób, że się nie wzruszam. Czasem tak się w życiu dzieje. Każdy jest dorosły, podejmuje różne wybory i skutki są różne.

Sylwia Bomba poinformowała córkę o śmierci ojca. Jak zareagowała Antosia?

Sylwia Bomba zapytana o to, czy jej córka pyta o zmarłego tatę. Odpowiedź 4-latki zaskakuje dojrzałością

Teraz podczas instagramowego Q&A temat Jacka Ochmana powrócił, a jedna z internautek postanowiła zapytać jak dziś Tosia znosi brak taty oraz czy często o niego pyta:

Czy Tosia często pyta o tatę? Jak nie chce Pani to może Pani nie odpowiadać – padło pytanie.

Rezolutna dziewczynka po raz kolejny wykazała się godną podziwu dojrzałością:

Nie pyta wcale. Wie, że jej tata jest gwiazdką na niebie, patrzy na nią i się o nią troszczy z góry. Wiele razy mam łzy w oczach, gdy mówi do koleżanek – mój tata nie żyje, już go nigdy nie zobaczę – wyznała Sylwia.

Spodziewalibyście się takiej dojrzałej postawy u 4-latki?

IG: sylwiabomba

Sylwia Bomba o 4-letniej córce: „Tosia wykręca mi pół miliona wyświetleń na Instagramie”

pasekkozak

Sylwia Bomba przedstawiła ojcu nowego chłopaka. Od razu mu podpadł!

scena z: Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, Grzegorz Collins, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sylwia Bomba, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

IG: sylwiabomba

IG: sylwiabomba

scena z: Sylwia Bomba, fot. Baranowski/AKPA