Polska modelka, Kasia Lenhardt, której popularność przyniosły programy: „Germany’s Next Topmodel” i „Hell’s Kitchen”, nie żyje. Informację o jej śmierci podał niemiecki portal „Bild”. 26-latka została znaleziona martwa we wtorek, około godziny 20:30 w swoim mieszkaniu w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Osierociła syna, którego urodziła w wieku 19 lat.

Nie żyje Krystyna Rutkowska-Ulewicz znana z serialu „Niania”

Kasia Lenhardt nie żyje

O Lenhardt szersze grono usłyszało też za sprawą jej związku z piłkarzem Bayernu Monachium. Modelka przez ponad rok była partnerką Jerome’a Boatenga. Ich rozstanie było bardzo głośne – Boatenga w jednym z wywiadów wyznał, że partnerka mu m.in. groziła. Ta jednak oskarżała go o niewierność.

Musiałem się z nią rozstać dla bezpieczeństwa własnego i własnej rodziny. Podczas naszej relacji często groziła mi, że mnie zniszczy, że zrujnuje moją karierę, że sprawi bym stracił dzieci. Wszystko, czego się o niej dowiedziałem, było straszne. Kłamstwa, fałszywe konta w sieci, nadużywanie alkoholu. Nie chcę takiego życia – mówił w rozmowie z portalem „Bild”.

Kasia Lenhardt na co dzień dość aktywnie działała w mediach społecznościowych. W ostatnich tygodniach modelka dzieliła się wpisami, które po jej śmierci dla jej fanów wydają się niepokojące.
  •  Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chce
  • Teraz wyznaczasz linię. Wystaczy
  • Masakra – brzmiały wpisy.

Dzień przed śmiercią również dodała zaskakujący wpis. Na InstaStories zamieściła zdjęcie, na którym była ubrana na czarno i pozowała w lustrze, a do tego zamieściła krótki opis.

Nowy rozdział – napisała.

Jak informują media, policja wyklucza udział osób trzecich w sprawie śmierci modelki. Kasi Lenhardt.

ZOBACZ TEŻ:

Nie żyje Krzysztof Kowalewski. Aktor miał 83 lata

Najstarszy zdobywca Oscara nie żyje. Christoper Plummer miał 91 lat

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KASIA (@kasia_lenhardt)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KASIA (@kasia_lenhardt)