Chet Hanks (32 l.) i jego dziewczyna Melissa Maysing zrobili sobie gorącą sesję zdjęciową w Venice Beach w Kalifornii. Syn Toma Hanka prezentował swoje tatuaże, a jego dziewczyna miała ledwie cokolwiek na sobie.

Chet Hanks, który od lat wzbudza kontrowersje jest trenerem, raperem i autorem m.in. piosenki „White Boy Summer”. Jest zawodniczką MMA.

Chet Hanks atakuje swojego słynnego ojca

Podczas gdy Chet wydaje się być zakochany, niegdyś problematyczny syn Toma Hanksa i Rity Wilson miał sporo wzlotów i upadków. W 2021 roku jedna z jego byłych dziewczyn pozwała go o 1 milion dolarów w związku z domniemaną przemocą domową.

Kontrowersyjny Chet Hanks

Ponadto podczas pandemii COVID-19 wygłosił antyszczepionkową tyradę. Jak na ironię, jego rodzice byli jednymi z pierwszych hollywoodzkich gwiazd, które zachorowały na tę chorobę.

Posłuchajcie jak rapuje syn Toma Hanksa

„Czarna owca” rodziny Hanksów również przez wiele lat walczyła z uzależnieniem od narkotyków, zanim wytrzeźwiała we wrześniu 2021 roku. Jak widać może teraz Chetowi Hanksowi uda się wyjść na prostą?

Tom Hanks i Rita Wilson mają rownież syna Trumana (27 l.). Tom ma również syna, aktora Colina Hanksa (45 l.) i córkę Elizabeth (41 l.) z poprzedniego małżeństwa z aktorką Samanthą Lewes.