Tom Hanks (66 l.) właśnie gra u boku swojego najmłodszego syna 26-letniego Trumana Hanksa. Dwukrotny laureat Oscara gra tytułową rolę w filmie „A Man Called Otto”, zaś Truman gra młodszą wersję tej postaci.

Chet Hanks atakuje swojego słynnego tatę i mówi o jego sposobach rodzicielskich

W wywiadzie telewizyjnym dla słynnego „The Graham Norton Show” Tom Hanks opowiada, jak powiedział Trumanowi, aby nie polegał na swoim słynnym nazwisku i „musiał robić swoje na najwyższym poziomie”, grając młodego Otto [na zdjęciu po lewej].

Mówiąc o pracy u boku syna w filmie, którego premiera ma się odbyć w kinach już w styczniu aktor wyznał, Truman gra młodszą wersję mojej postaci, ale nie jest aktorem w rodzinie – jest artystą i będzie operatorem filmowym.

Truman Hanks gra u boku słynnego taty

Truman Hanks pracuje w branży filmowej, podobnie jak tata Tom Hanks, mama Rita Wilson i przyrodni brat Colin Hanks. Do tej pory pracował za kamerą przy filmach takich jak „Czarna wdowa” czy „West Side Story”. Ma też doświadczenie po stronie produkcyjnej.

Żona Hanksa zaatakowana przez fana. Zobaczcie agresję Toma

Teraz pokazał się przed kamerą w filmie ze swoim ojcem. Film „A man called Otto” wyprodukowany został przez firmę jego rodziców Playtone.